İphone için en iyi Uygulamalar 2019 – 2018

Kişiselleştirme konusunda Andorid kadar fırsat vermeyen ancak kullanabileceğiniz tüm uygulamaların güvenli ve kaliteli olmasını sağlamasıyla ön plana çıkan iOS işletim sistemine sahip iPhone modelli telefonlarınızda işinize yarayacak sayısız uygulama bulunmaktadır. Oldukça geniş bir markete sahip olan App Store üzerinde, iPhone için en iyi uygulamalar listemizi kullanarak, sizlerde istediğiniz başarılı sonuçları elde edebilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız her anda ve aşamada karşınıza çıkacak mükemmel deneyim şansını sunan, istediğiniz kalitede ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek uygulamaların bulunması sayesinde, işlerinizi hızlandırabilir, kaliteli uygulamalara ulaşma şansını da elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda indirmenize olanak sunulan her türlü ihtiyacınıza cevap verecek sayısız uygulama sayesinde, sizlerde aradığınız en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Her alanda işinize yarayacak ve kullanıcı yorumları, verilen puanlarda göz önünde bulundurularak listelenen iPhone için en iyi uygulamalar sizlerle.

– iPhone İçin En İyi VPN

İnternet üzerinden yasaklanmış, işinize yarayabilecek sayısız siteye girmenizi kolaylaştıran uygulamalardan olan VPN uygulamaları, App Store’da da yer almaktadır. En iyi VPN uygulaması olan VPN Proxy Master uygulamasını indirerek, sizlerde istediğiniz tüm sitelere kesintisiz olarak girebilirsiniz. Problemsiz olarak kullanabileceğiniz ve ayarlar bölümünde kısa yoldan açma butonunu da eklemesiyle işinizi kolaylaştıran uygulama, alanında en iyisidir.

– iPhone İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Alanının en iyisi olan ve iPhone içinde kullanılabilen VSCO uygulaması, şüphesiz Android içinde, iOS içinde en iyi Fotoğraf ve Video Düzenleme uygulaması olarak varlığını sürdürüyor. Hem fotoğraflara, hem de videolarınıza sorunsuz ve istediğiniz gibi filtre ekleme, düzenleme ve direkt olarak paylaşma şansı sunması sayesinde, en iyi olmayı hak ediyor.

– iPhone İçin En İyi PhotoShop Uygulaması

Masaüstü sürümünde mükemmel bir deneyim yaşanmasını sağlayan ve iOS için ücretsiz olarak sunulan Adobe PhotoSop Express, istediğiniz tüm PhotoShop işlemlerinizi akıllı telefonunuzdan yapmanıza imkan tanıyan uygulamadır. İstediğiniz sorunsuz kullanımı sağlayabileceğiniz ve eşsiz hizmetler sunan bu uygulama sayesinde, sizlerde profesyonel bir PhotoShop kullanıcısı olabilirsiniz.

– iPhone İçin En İyi Antivirüs Uygulaması

iOS işletim sisteminin getirdiği özellikten birisi olan dışa kapalı olması sayesinde, güvensiz hiçbir uygulamaya ulaşmazsınız. İnternet üzerinde kullanırken bile; iPhone cihazlarınızın zaten güvenliği sağlandığı için, Antivirüs programına ihtiyaç duymazsınız. Ancak yinede, telefonumda bir antivirüs programı bulunsun diyorsanız, Avira Mobile Security uygulamasını tercih edebilirsiniz. Stabil çalışması ve sade kullanımı sayesinde ön plana çıkan uygulamadır.

– iPhone İçin En İyi Müzik İndirme Uygulaması

iPhone, sahip olduğu güvenlik gerekçeleri ve izlenen politika nedeniyle, MP3 formatında veya iTunes haricinde herhangi bir uygulamayla birlikte, telefona direkt müzik indirmeyi mümkün kılmıyor. Ancak Sportify, kendi içerisinde barındırdığı sayısız müziği uygulama içerisine indirerek çevrimdışıyken bile dinleme şansı sunan bir müzik indirme uygulamasıdır. En iyi müzik indirme programı olarak bilinen bu uygulamayla, sayısız müzik dinleme şansına ulaşabilirsiniz.

– iPhone İçin En İyi Chat Uygulaması

2000’li yılların başlarında yoğunlukla kullanılan ve herkesin en az bir kere girdiği Chat platformlarına ulaşmak için iPhone üzerinden indireceğiniz Mutter uygulaması en iyi sonuçları vermektedir. İstediğiniz sunucuya direkt olarak girme şansını sunan ve basit arayüzü sayesinde sorunsuz kullanım yapabileceğiniz uygulamayla, IRC keyfini yaşamanız mümkündür.

– iPhone İçin En İyi Canlı Skor Uygulaması

Bahis oyuncularının en fazla ihtiyaç duyduğu uygulamalardan olan Canlı Skor uygulamalarının en iyisi olan CanliSkor.com, 30’dan fazla ligin skorlarını canlı olarak sunmasıyla bilinmektedir. Henüz yeni bir uygulama olmasına rağmen, rakiplerinden daha iyi sonuçlar verdiğini de söylemeliyiz.

– iPhone İçin En İyi Fotoğraf Çekme Uygulaması

Akıllı telefonlarınız kendi kameralarından memnun değilseniz; iPhone için en iyi fotoğraf çekme uygulamasını denemeniz gerekir. B612 – Beauty & Filter Camera uygulamasını kullanarak, sizlerde istediğiniz tarzda güzelleştirme ve farklı filtreleme özelliklerine sahip olan özelliklerini deneyebilirsiniz. Her zaman istediğiniz en iyi sonuçları alabileceğiniz bu uygulamayla, en iyi deneyimlere ulaşmanız mümkündür.

– iPhone İçin En İyi Video İndirme Uygulaması

Video indirme ve video düzenleme deneyiminizi en iyi seviyeye çıkartacak olan Video Cache – Editor & Maker uygulamasıyla birçok farklı platformdan, istediğiniz videoları sorunsuz olarak indirebilir, indirdikten sonra da istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Yorum yapın