En iyi Wordpress Eklentileri 2019

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük hazır tema arşivini ve internet sitesi kurabilmeniz için en kolay yapıyı sunan, en fazla tercih edilen alt yapıya sahip olan WordPress, bu popülerliğiyle birlikte binlerce, belki de milyonlarca insana aynı anda ulaşmayı, aynı zamanda; gerek görüldüğü zaman farklı tema ve eklentilerinde farklı şahıs ve firmaların sunmasına imkan tanıyan bir sistem geliştirmektedir. Yeni bir site kurmak istediğiniz zamanlarda hazır site temaları ve sistemlerini sizlerle buluşturan WordPress, gelişmiş ve basitleştirilmiş panel imkanıyla beraber, kullanımı da rahatlatmaktadır. En İyi WordPress Eklentileri 2019 sayesinde, sizlerde sitenizi kurduktan sonra, farklı hizmetler alabilmek ve sitenizi en iyi hale getirmek için kullanacağınız eklentilere sorunsuz olarak ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı eklentilerin, an itibariyle 25 binin üzerinde eklentiye sahip olmasıyla da dev bir arşiv görevi gören WordPress sayesinde, sizlerde her konuda desteği tam olarak alabilirsiniz.

İstediğiniz her konuda en iyi eklentilere sorunsuz olarak erişmenizi sağlayacak olan bu sisteme dahil olmanız sonucunda, tamamen ücretsiz bir şekilde internet sitenizi kurabilir; tasarım konusunda da en iyi desteği alabilirsiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz eklentilere de şöyle bir göz atalım;

En İyi SEO Eklentisi Yoast SEO: Yeni dönemde popüler olan ve artık kullanımı sıklaşmış olan Yoast SEO eklentisi, en iyiler arasında gösterilmektedir. Duplicate description ve title sorunlarını ortanda kaldırmak için ideal bir çözüm olacaktır. Ancak bu alanda All in One SEO eklentisini de es geçmemek lazım. WordPress’in en eski ve en iyilerinden olan All in One SEO, ideal bir kullanım şansını buluşturmaya devam ediyor.

En İyi Adsense Reklam Yerleştirme Eklentisi Ad Injection: Mevcutta elinizde olan içeriği ve Google üzerinden yerleştireceğiniz reklam üzerinde tam yetkiye ve kontrole sahip olmanızı sağlayan Ad Injection, hem en fazla kullanılan, hem de en iyi sonuçları sunan eklenti olarak bilinmektedir. Sitenizin her alanına dokunabilmenizi sağlayan eşsiz bir yapıya da sahiptir.

En İyi Güvenlik/Virüs Tarama Eklentisi Wordfence: Halihazırda 1 milyon üzerinde kullanıcıya sahip olan en iyi Güvenlik eklentisi konumunda olan Wordfence, oldukça fazla ücretsiz özellik sunmaktadır. İki aşamalı kimlik kontrolünün haricinde brute-force saldırılarının da en iyi şekilde engellenmesini sağlamaktadır.

En İyi Fotoğraf / Resim (Sıkıştırma) Optimizasyon Eklentisi EWWW: Birbirinden farklı özellikleri bir arada sunan, kayıplı ve kayıpsız görüntüleri de düzenlemenize imkan tanıyan EWWW, PDF formatında olan fotoğraflara da işlem yapılabilmesini sağlamasıyla farklı bir boyut sunmaktadır. En çok tercih edilen eklentilerden birisi olması da güven verecektir.

En İyi Cache Eklentisi WP Fastest Cache: 300 bin kişiden fazlanın kurulum yaptığı ve kullandığı WP Fastest Cache, en kaliteli ön bellek temizleme eklentilerinden birisidir. Her türlü ön bellek temizleme ve farklı ihtiyaçlarınıza da cevap vermesiyle bilinen eklentiyi, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En İyi Sitemap Eklentisi Google XML Sitemaps: 18 milyondan fazla indirilen ve aktif olarak 1 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan Google XML Sitemaps, birbirinden farklı detayları rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayan en iyi Sitemaps eklentisidir. Tamamen ücretsiz olmasıyla da, rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

En İyi SSL Eklentisi Really Simple SSL: Sitenizi daha güvenilir kılmak için kullanabileceğiniz, basit kullanımı ve kuruluma sahip olan Really Simple SSL, alanının en iyisi olarak bilinmektedir. Milyonlarca insanın kullandığı ve basit kullanıma sahip olan bu eklentiyi sizlerde kullanabilirsiniz.

En İyi İletişim Formu Eklentisi Quform: Rahat kullanımı ve form oluşturmanın yanı sıra; kolaylıkla farklı formlar üretmenize de imkan tanıyan Quform, en iyi İletişim Formu eklentisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Seçtiğiniz seçeneğe göre birçok seçeneği de yanında sizlere sunma özelliği olan eklentiyi, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En iyi Database Optimizasyon Eklentisi Easy WP Cleaner: Oldukça rahat biçimde kullanabileceğiniz ve en iyi sonuçları alabileceğiniz Easy WP Cleaner, ihtiyacınız olan Database Optimizasyonu’nu da en iyi şekilde yapmanızı sağlayan eklentidir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan eklentiyle, sizlerde en iyi sonuçlara erişebilirsiniz.

“En iyi Wordpress Eklentileri 2019” üzerine bir yorum

Yorum yapın