İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

Oyun oynarken para kazanmak her zaman kulağa hoş gelen bir şey. Evet internetten bazı online oyunları oynayarak küçük miktarlarda para kazanabilirsiniz ancak öyle hatırı sayılı miktarlarda para kazanmayı beklemek yanlış olur. Benim vaktim çok heyecan olsun diye bu tür oyunları oynamayı seviyorsanız sizin için bir liste hazırladık.

NOT: Bu oyunları oynamak ve para kazanmak için bir miktar para yatırmanız gerekebilir. Bizim tavsiyemiz çok ufak miktarlarda para yatırmanız en azından paranızı kaybetseniz bile sizi üzmeyecek rakamlar olması önemli.

Çiftlik Bank

çiftlik bank

Listemize televizyonlarda da reklamları dönen Çiftlik Bank oyunundan başlıyoruz.  Oyun sahiplerinin açıklamasına göre oyuna kayıtlı üyeleri tarafından yapılan para yatırımları ile gerçek çiftlikler kuruyor, bu çiftliklere hayvanlar alıyor ve besleyip elde ettikleri ürünleri yine açtıkları kendi şarküterilerde satıyorlar.

Anadolu Farm

anadolufarm

Yine Çiftlik Bank benzeri olan Anadolu Farm oyununa online olarak kayıt oluyor, üyelik hesabınıza para yatırarak hayvanlar alarak bunları besliyor, para kazanabiliyorsunuz.

Çılgın İnekler

çılgın inekler

Çılgın inekler adlı bu oyunumuzda diğer çiftlik siteleri gibi online oynanan bir oyun. Oyuna kayıt olup hesabınıza para yatırarak inek satın alıp süt üretimine başlıyorsunuz. Ürettiğiniz sütleri satarak para kazanmış oluyorsunuz.

Gerçek Çiftçi

gerçek çiftçi

Diğer çiftlik oyunları gibi olan Gerçek Çiftçi oyunumuzda yine inek ve tavuk gibi hayvanları satın alıyorsunuz oyun içerisinde hayvanlardan elde ettiğiniz ürünleri satarak para kazanabiliyorsunuz.

 

Önemli Uyarı: Bu tür oyunların çok güvenilir olmadığını söylemek istiyoruz. Bu tür oyunların çoğu “ponzi sistemi” denilen yatırımcılardan kendi paralarından geri dönen veya yeni üye olan yatırımcıların paraları ile eski üyelere ödeme yapılan dolandırıcılık yöntemlerini uyguladıklarını ne yazık ki belirtmek zorundayız.

Yukarıdaki oyunlara böyle bir ithamda bulunmak istemiyoruz elbette. Belki iddia ettikleri şeyler doğru olabilir ama geçmişte bu gibi oyunların bir yerden sonra ortadan kaybolduklarına çok kez şahit olduk.

Eğer illa denemek istiyorsanız kesinlikle çok küçük miktarlarda yatırım yapmanızı öneriyoruz. Oyun oynayarak para kazanamayacağınızı en azından iyi miktarlarda para kazanamayacağınızı bilmenizi isteriz. Oyunları stres atma amaçlı oynamanız sağlığınız ve cebiniz için daha faydalı olacaktır.

Yorum yapın