Swarm Hesap Silme 2018

Swarm Hesap Silme 2018

Son zamanların popüler yer bildirim uygulaması olarak öne çıkan Swarm’ı kullanabilmek için kayıt olmak gerekiyor. Kayıt olduktan sonra beğenmeyebilir ya da türlü sebeplerden Swarm hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Ancak tüm şirketler gibi Swarm’da müşteri kaybetmemek için hesap silme işini göz önünde olacak şekilde göstermemeye çalışıyor. Endişe etmeyin eğer ne yapacağınızı bilirseniz Swarm hesabınızı rahatlıkla kalıcı olarak silebilirsiniz. Swarm hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

2018 Swarm Hesabı Silme

Bilgisayarınızdan (telefon veya tabletten izin verilmiyor) Foursquare adresine giriş yapın. Swarm hesap bilgilerinizle giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra BURAYA TIKLAYIN. Bu bağlantı sizi Swarm hesap silme sayfasına göterecek. Aşağıdaki resimdeki gibi olacak bu sayfa. Swarm’dan neden ayrılmak istediğinizi soracak kendinizde uygun olan seçeneği işaretleyip Delete Account butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar, artık swarm hesabınızı silmiş oldunuz.

swarm hesap silme

Eğer Swarm’a Facebook ile kayıt olduysanız öncelikle ayarlardan kendinize bir şifre ayarlamanız gerekecektir. Bir şifre belirledikten sonra yukardaki adımları uygulayarak Swarm hesabınızı kalıcı olarak silebilir, kaldırabilirsiniz.

Swarm Dondurma Nasıl Yapılır?

Swarm hesap dondurma seçeneği ne yazık ki yok. Swarm’ı eğer kullanmak istemiyorsanız sadece hesabınızı silme seçeneğiniz mevcut. Kısa süreli, geçici hesabı dondurma alternatifi yok.

Swarm Hesabımı Sildim Tekrar Kullanabilir miyim?

Hayır maalesef sildiğiniz Swarm hesabınız kalıcı olarak silinir ve daha sonra tekrar kullanamazsınız. Ancak tekrar Swarm’a kayıt olabilirsiniz. Eğer Swarm’ı daha sonra kullanma gibi bir niyetiniz varsa hesabınızı silmemeniz daha mantıklı olacaktır. Ancak bir daha kullanmama gibi bir düşünceniz varsa yukarıdaki adımları izleyerek rahatlıkla Swarm hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm hesabı silmeye çalışırken herhangi bir problemle karşılaşırsanız bize yorum kısmından yazın yardımcı olalım.

“Swarm Hesap Silme 2018” üzerine 8 yorum

 1. Swarm hesabımı sılmek ıstıyorum.Yalnız e postamı gırıyorum bı turlu sıfreyı kabul etmiyor.Yardımcı olursnaız sevınırım.

  Yanıtla
  • Şifreniz ile giriş yapmış olmanız lazım, eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum kısmından şifre yenileme işlemini mailinize gönderin o şekilde giriş yaptıktan sonra silme işlemini gerçekleştirin.

   Yanıtla
 2. iyi günler şifremi mailimi unuttum eski sevgilimle fotoğraf olduğu için swarmı silemiyorum ve yardımcı olmuyorlar nasıl silebilirim? mahkemeye başvursam sildirmek için olur mu lütfen yardım

  Yanıtla
  • Şifrenizi ve Mailinizi unuttuysanız silme veya işlem yapma gibi bir şansınızın olmadığı kanaatindeyim. / Mahkemenin ilgileneceğini düşünmüyorum sonuçta kendi istediğiniz ve arzunuz ile açmışsınız ve bilgilerinizi unutmuşsunuz. / ‘ki mahkeme ilgilense bile swarmın böyle bir işlem yapma zorunluğu yok diye biliyorum.

   Yanıtla
 3. Merhaba silinen swarm hesabımı belli bir süre sonra geri alanilirmiyim sunuculardan ne kadar süre sonra silinir

  Yanıtla
 4. Adıma sahte hesap acılmıs hesabın fotosunu çektim yanlız hesap silinmiş mahkemeye versem kimin olduğu bulunurmu

  Yanıtla

Yorum yapın