Xiaomi Mi 7 özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Xiaomi firmasının yeni amiral gemi banında üretime sunacağı telefonlardan olan Xiaomi Mi 7 hakkında ortaya atılan iddialar telefon piyasalarında oldukça fazla konuşulacak gibi duruyor. Son zamanlarda ürettiği telefonlar ile Asya pazarının tek hakimi olan Xiaomi firmasının bu yeni telefon hakkında ortaya atılan iddiaları bir göz atalım.

Yonga setinde Snapdragon 845 kullanacak olan telefonun bu alanda bir ilk olma özelliğini taşıyacak. Özellikle Mi 1 serisi ile başlayan yonga seti ortalıklığını bu sefer en üst noktaya çıkartacak olan firmanın diğer özellikleri hakkında bilgi verelim.

Xiaomi Mi 7 teknik özellikleri ve fiyatı

Mi Mix 6 telefonu ile sınırları zorlayan Xiaomi firmasının özellikle bu yeni telefonunda tercih edeceği ekran boyutu artık kesinlik kazandı gibi. Samsung firmasının yeni telefonlarında tercih ettiği 6 inçlik ekran boyutunu kullanacak olan Mi 7 modelinin RAM konusunda ise henüz net bir karar vermediği tahmin ediliyor. 6 GB veya 8 GB arasında bir RAM kullanması tahmin edilen firmanın özellikle 8 GB RAM’i kullanması muhtemel gözüken özellikleri arasında yer almaktadır.

Kamera konusunda da çığır açması beklenen Xiaomi firmasının özellikle ön ve arka kameralarda çift kamera tercih etmesi de tahmin edilen özellikleri arasında gelmektedir. Yakın zamanda telefon hakkında açıklama yapacak olan firmanın açıkladığı detayları sizlere buradan duyuracağız. Fiyatı konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorum yapın