IOS telefonlarda ekran videosu nasıl alınır?

IOS  telefonlarda ekran videosu nasıl alınır? , Nasıl çekilir? bunların oldukça fazla sorun olduğu bu dönemde Android Telefonlardaki gibi bir yöntem öğreneceğiz. Bildiğiniz gibi akıllı telefonlara artık bizim hayatımızın çok önemli bir yerinde yer almaktadır.  telefondan bilgi edinmek aramak bilgi vermek amacıyla karşımızda bulunmaktadır.  Peki bilgiyi alabiliyoruz bilgiyi okuyabiliyoruz bilgiyi nasıl verebiliriz?  bir telefonunda bir bilgiyi veya da bir eğitim videosu gibi bir şey çekmek için ekran videosu çekmek gerekiyor.   Tamam da ekran videosu nasıl çekilir?  Android’de kolay,  Windows Phone da kolay,  Peki iPhone’larda ekran videosu nasıl çekilir?  Neredeyse her adımımız da eşlik eden akıllı telefonlar artık hayatımızın bir parçası bunu dememize  artık gerek yok çok klasik bir cümle.  artık telefonlar değil sanal gerçeklikler hayatımızın bir parçası.  teknoloji nimeti,  teknoloji harikası Android veya da IOS  akıllı telefonları hayatımızı bir şekilde olumlu veya da olumsuz bir şekilde etkiliyor Hatta katkıda bulunuyor diyelim. hayatımızda oldukça çok vakit geçirdiğimiz  akıllı telefonlar Gün geçtikçe daha da fazla yerini alıyor.  günümüzün büyük bir kısmını ayırdığımız telefonlar ayırdığımızda değecek kadar bilgi sahibi olmamıza Neden olmuyor Aksine bu kadar zaman ayırdığınız bu telefonlar hakkında pek de bir şey bilmiyoruz aslında.  bir telefon hakkında bilgileri tam anlamıyla bilmek ve tam anlamıyla verim almak için o telefonuna zaman geçirmek gerekir ancak Zaman geçiriyoruz fakat tam verim alamıyoruz.  iPhone telefonunuz ile ekran videosu çekerek bir eğitim ve ya da herhangi bir şey göstermek istediğinizde ekran videosu nasıl çekilir sorusu karşımıza geliyor. ekran videosu alma günümüzdeki iPhone kullanıcıları için gerçekten Baş belası bir konu. Peki iPhone  kullanıcıları ekran videosu nasıl alabiliriz nasıl olmalıdır veya da hangi programla almalıdır? İşte bu yazımızda sizlere iPhone’larda ekran videosu nasıl alınır onu söyleyeceğim.  Eğer jailbreaksiz  ekran videosu kaydetme veya da ekran videosu çekme  ücretsiz bir şekilde  arıyorsanız  tam yerindesiniz demektir.  iPhone’larda ücretsiz bir şekilde jailbreak kullanmadan nasıl ekran videosu çekilir bunlardan bahsedeceğiz.  biz veya  App Store’dan indirebileceğimiz uygulamaları ile rahatlıkla ilk videosu çekebilirsin. iPhone’larda sunulan çoğu ekran resmi çekme programı ücretlidir.  bu yazımızda sizlere gerçekten ücretsiz bir program tanıtacağız. hem de Jail break kullanmadan.

IPhone nerede ekran videosu çekmek için bazı programlara ihtiyaç duyarız bu  programlar  Arasından en güvenli olanları size ne söyleyeceğiz. Jailbreak  ile artık iPhone’larda ekran videosu çekmek gerçekten çok kolay.  çok az kişi tarafından bilinen bu program Çoğu kişi tarafından bilinen bir duruma yanıt olarak karşımıza çıkmaktadır. iPhone’larda ekranı kaydetme olanağı sağlayan bu program ücretsiz ve.  iTunes aracılığı ile herhangi bir ödeme yapmadan bu programı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Jailbreak dışında Shou Programı ile de ücretsiz bir şekilde ekran kaydedebilirsiniz. Shou,  klan tanıtım yazısında IOS 7.0  ve üzeri versiyonlar takip etmektedir.  indirdiğiniz bu programı iPhone’a bağladığınızda ekranda Start recording adlı bir kayda baştan seçeneği görülmektedir.  Bu seçeneğe tıklayarak iPhone muzları rahatlıkla hikayesi kaydedebilirsin. IPhone’da ekran videosunu kaydederken karşınıza uyarı penceresi gelecektir bu iPhone’da ekran kaydı yapılmaktadır diye. uyarıya yok etmek için çeşitli ayarlar yapmalısınız bu ayarları aşağıdaki yollardan izleyebilirsiniz.

ayarlar> genel> erişilebilirlik> Asistive Touch  bu adam bu özelliği aktive ederek ekran videosu kaydetme yapabilirsin. Sizlere bu yazıda iPhone 3S nasıl ekran görüntüsü alınır onu paylaştım işte Hepsi bu kadar bu  paylaştığımız bilgiler ile oyun videosu, tanıtım videosu eğitim videosu veya daha farklı eğitim videoları çekebilirsiniz.

Yorum yapın