CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
WhatsApp Güncellemesi: YouTube Videolarını İzleyin !
whatsapp yeni özellik

WhatsApp Güncellemesi: Şimdi WhatsApp İçindeki YouTube Videolarını İzleyin

Yeni gelen güncelleme ile whatsapp’da youtube videolarını whatsapp içinde izleyebileceğiz.

WhatsApp’ın bilinen ve en çok kullanılan anında mesajlaşma uygulaması olan ve her geçen gün değişmek üzere aylarca artmaya devam eden, en beğenilenler arasında en hızlı olanlardan biri olan şüphesiz sesli notlar, şüphesiz sesli notlardır.

Aslında sesli mesajların iletişim halindeyken acelemiz olduğunda veya bir metin yazmak için telefonu iki elinizle tutamayacağımız çok büyük bir rahatlığın olması anahtar olmuştur. Ancak bir kusuru varsa, bunlar tam olarak onları göndermenin arayüzü ve yoludur.

Bilinen ve en çok kullanılan anında mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, iki yeni özellik sundu, birincisi, sohbet ederken uygulama içinde YouTube videoları izleyebilmeniz ve diğeri şu anda basılı kalmadan sesli notlar kaydedebilmeniz Kayıt düğmesi.

Hepimizin bildiği gibi, WhatsApp aracılığıyla bir ses göndermek için, mesaj düğmesinin sağ tarafında mikro düğmeyi basılı tutmanız ve ardından telefonu ağzınıza yakın bir yerde tutmanız gerekir. Bazen sesimizi istemeden göndermeye neden olan bir düğmeye basmak zorunda kalmamız ya da serbest bırakmamız ve notun tamamı vb. Gelmemesi bu jestin tam anlamıyla işidir.

Uygulamanın yaratıcılarının zaten düzelttiği bir şey: şimdi sadece mikrofon düğmesine basmalıyız ve yarım saniye içinde üzerine bir kilit görüyoruz, düğmeyi kilitli kalacak şekilde yukarı kaydırın ve sesli notu olmadan kaydedebiliriz parmağını basılı tutmak zorunda kaldım.

En iyi şey, bir deneme süresinden sonra bu özellik zaten WhatsApp’a ulaşmış olsa da, şimdilik iPhone için iOS sürümünde yapmış olsa da yakında Android kullanıcılarına ulaşmasını umuyoruz.

Aynı WhatsApp’da YouTube videolarını izleyebilmek, gezegendeki yüz milyonlarca insanın vazgeçilmezi haline gelen bu ücretsiz mesajlaşma uygulamasını içeren yeni bir sürümden gelen bir gerçektir.

Mesajlaşma uygulamasının tek yeniliği bu değil. Aslında, WhatsApp’ın en doğrudan rakibi Rus Telgrabayı yakından gördüğünü görebilirsiniz; bu, her zaman yenilik getiren ve geriye kalanların özelliklerini getiren ilk Rus Telgrafı. Ve WhatsApp’ı yakında göreceğimiz videoların birisi daha önce de belirttiğimiz gibi YouTube videolarını izlemektir.

Şimdiye kadar, birisi bize WhatsApp’ta bir YouTube videosu gönderirse, uygulama YouTube uygulamasının kendisinde veya bir tarayıcıda açılan bir bağlantı olarak kaydeder. Fakat fikir, WhatsApp içinde mümkün olduğunca uzun süre kalmaktır, böylece WABetaInfo web sitesinde okuduğumuzda, uygulama YouTube PIP (resmin resmini) içeriyor; bu, YouTube bağlantılarını WhatsApp içinde açmamıza ve videoları izlememize olanak sağlayacak biz bu konuşmayı bırakıp diğer sohbet pencerelerine giriyoruz.

30 Kasım 2017 tarihinde kategorisine eklendi. 1166 kez okundu
blank
Bize Yazın