CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
WhatsApp Gönderilen Mesajı Silme (Zaman Sınırı Yok)
whatsapp gönderilen mesajı silmek

Daha önce yazdığımız konular’da size gönderilip silinen mesajları nasıl okuyabileceğinizi “WhatSapp Silinen Mesajları Okuma” bu konumuzda anlatmıştık. ve WhatsApp’ın yaptığı son güncellemesinden sonra gelen özellik ; gönderdiğiniz mesajı 7 dakika içerisinde silme özelliğini de  başka bir konumuzda incelemiştik.

Şimdi ise ;  keşefettiğimiz başka bir açık ile WhatsApp’tan gönderdiğiniz mesajın üzerinden 7 dakikadan fazla geçmiş ise yani örneğin ; 2 gün – 5 gün  – 7 Gün gibi. nasıl silebiliriz onu anlatacağız.

Whatsapp Gönderilen Mesajı Silme 

Bu yöntem ile arkadaşınıza ve kişiye gönderdiğiniz ancak silmek istediğiniz bir mesajın üstünden 7 dakikadan fazla geçmiş olsa bile mesajı silmeniz için kolay bit yöntemdir.

Yapmamız gereken sadece ufak bir “Hile” bu hile tamamen telefonun tarihini geriye almaktır ancak uygulamamız gereken bazı ince noktalar var.

Öncelikle cep telefonunun İnternet bağlantısını devre dışı bıraktığınızdan ve WhatsApp uygulamasını durdurduğunuzdan emin olmalısınız.

Özetle uygulamanız gereken adımlar sırası ile şöyledir.

1 – İnternet bağlantısını kapatın. (Wifi ve mobil veri)
2 – WhatsApp uygulamasını durdurun
3 – Cep telefonunun tarihini değiştirin (örneğin mesajı attığınız tarihin 3 dakika sonrasına ayarlayın.)
4 – WhatsApp’u açın, sohbet seçeneğini seçin ve silmek istediğiniz mesajı silin
5 – İnternet’e bağlanın.

Ve bitti, artık göndermiş olduğunuz mesaj karşı taraftan’da silinmiş olur. Şimdi telefonunuzun tarih ve saatini düzeltebilirsiniz.

Not : WhatsApp uygulamasını durdurmak için Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp > Zorla Beklet seçeneğine gitmeniz gerekir .

Mobil tarihini değiştirmek için, Ayarlar > Tarih ve saat’e gidin . Otomatik tarih ve saati devre dışı bırakı seçip tarih ve saati ayarlayın.

Bu yöntem sadece Android’de değil, aynı zamanda iPhone’da da çalışır !

19 Kasım 2017 tarihinde kategorisine eklendi. 4625 kez okundu
3 YORUM VAR
blank
Re-Design

Whatsapp bunada bir çözüm yakında bulur gibime geldi şayet böyle birşey gerçekten varsa 7 dakikadan sonra bile mesajı silme çok güzel olur birazdan denerim. Dediğim gibi böyle özgün konular ve ilgi çekici konular bulmak çok zor. Çünki 80% konular boş açıp okuyup 5 cümlesinden sonra sayfayı kapatmaktan bıktım. Ama sende böyle değil.Sanırım siteni daha fazla ziyaret etmem gerekicek. İyi günler dilerim 🙂

16 Aralık 2017 Cevapla
blank
Şengün

Ben başaramadım whats upp’a girince tarih yanlış diyor mail atabilirmisiniz.

7 Ocak 2019 Cevapla
blank
Aıajsksmlsmsm

Söylediğiniz yöntem çalışmıyor, saati ayarla ekranı çıkıyor yardımcı olur musunuz

28 Nisan 2021 Cevapla
blank
Bize Yazın