Android için En İyi “20” Fitness ve Egzersiz Uygulaması !

Bugün Android için size en iyi egzersizleri yapacağınız ve takip etmenizi vs. sağlayacağından emin olduğumuz en iyi fitness uygulamalarını paylaşacağız ve size iyi bir yaşam tarzı sağlamanıza yardımcı olacağız.

Yaz bitti ve kış gelmek üzere, ancak bu egzersiz yapmaktan uzak durabileceğiniz anlamına gelmez. Sağlığınız için iyi olmanın yanı sıra, kendi bedeninize bakmak da daha sağlıklı bir zihin sağlar ve yaşam kalitesini yükseltir. Eğer spor salonuna gitmeyi sevmiyorsanız ne yapacaksınız? Size, Android için en iyi fitness uygulamalarına ilişkin bir makale sunmaya karar verdik;

Mobil cihaz uygulamaları, kendimize günlük ya da mali olarak organize olmamıza yardımcı oluyorsa, sağlığımız konusunda bize yardımcı olmalarının çok faydalı olacağı şaşırtıcı değildir. Özel diyetler veya egzersizler ile şekillenmeyi planlayan kişiler için şaşırtıcı uygulamalar var .

#1 Google Fit- Fitness Tracking

Google Fit -Form Koruma Takibi

Uygulama Google Inc’den. bu uygulamanın faydaları, telefonunuzu tutarak gerçekleştirdiğiniz tüm etkinlikleri izleyebilmesidir. Örneğin, yürürken gün boyunca her şeyi yapın ve kayıtları tutun. Aynı zamanda , alan üzerinde motive olmanıza yardımcı olan koşular, yürüyüşler ve spor yapmak için gerçek zamanlı statü verir . Bir fitness izleme uygulaması arıyorsanız, bu uygulamanın olması gerekir.

#2 7 Minute Workout

Bu uygulama bize McMaster Üniversitesi, Hamilton, Ontario araştırmasına dayanan egzersizleri sağlar ve sizi motive eden sanal bir eğitici ile gelir. Bu, en kısa sürede kilo vermek isteyenler için mükemmel bir uygulamadır. Bu, günde 7 dakikalık bir eğitim sağlar ve Abs, göğüs, uyluk ve bacaklarınızı eğitmenize izin verir. Kilo vermek için çok popüler olan bütün egzersiz setine sahiptir.

# 3 RunKeeper

RunKeeper – Lauf mit GPS
RunKeeper, en çok tercih edilen kategorilerden biri olan koşmak isteyenler için mükemmel bir uygulamadır. Düzenli olarak takip etmek için önceden planlanmış egzersizlerin yanı sıra fitness egzersizlerini yapabilirsiniz . Etkinlikleriniz hakkında bilgi kaydeder ve detaylı istatistikleri, mesafeyi, hareketin tamamlanması için geçen zamanı ve egzersiz sırasında kalp atış hızınızı gösterir.

# 4 Pocket Yoga

Daha fazla yoga eğitimi ister misiniz? Bu senin için. Bu sadece bir yoga eğitmeni, size her vücut bölümüne göre pozisyonlar, diziler ve alıştırmalar verir; her yoga seviyelerine bölünür ve her seviye takip etmek için alternatif bir süreye sahiptir. Her seansta size rehberlik edecek 200’den fazla resim, pozlanmış resim içeriyor . Ayrıca ilerleme raporunuzu da izler.

#5 Water Drink Remindera

Gün boyunca yeterince su içiyor musun? Sanırım hayır demeyeceksin. Bu, telefonunuzda sahip olabilecek en iyi uygulama bu uygulama, o sırada su içmenizi hatırlatıyor ve su içme alışkanlıklarınızı izliyor . Uygulama, içme suyuna motive olmanıza yardımcı olan özel kaplar içeriyor; gün boyunca su içmek için başlangıç ​​ve bitiş saatlerini de ayarlıyor. Yeterli miktarda su içmek şekli korumak ve telefonunuza bu uygulamayı yaptırmak için uygun olduğundan emin olmak iyi bir seçim olacaktır.

# 6 Instant Heart Rate

Fiziksel egzersiz yapanlar için en önemli şeylerden biri, kendi sınırlarını kötüye kullandıklarından emin olmaktır. Anında Kalp Atış hızı uygulaması, kullanıcıların kalp atış hızlarını kontrol etmelerine yardımcı olur; bu da her iki etkinlikte de önemli bir şey. Uygulama aynı zamanda antrenman sırasında tüm kardiyak değişikliklerin gerçek zamanlı bir grafiğini gösterir. Uygulamanın kalp atış hızınızı ölçebilmesi için yalnızca işaret parmağınızı kameraya tutmanız yeterlidir.

# 7 Kalori Sayacı – MyFitnessPal

Calorie Counter

Kalori Sayacı olarak adlandırılır. Bu uygulama, 5.000.000’den fazla gıdadan oluşan büyük bir veri tabanı ile çıktığı için kalori kaydetmenize yardımcı olur . Sizin için özel bir diyet ve egzersiz rutini oluşturur ve uygulamayı açar açmaz yemeklerinizi ve egzersizlerinizi izlemeye başlar. Barkod tarayıcınızla Barkodunuzu yemek sarıcısında taramanıza yardımcı olacak bir Barkod tarayıcı ile gelir ve yalnızca adını girerek tükettiğiniz gıdaların kalorileri hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Ekstra kilo vermek için kalorisini kolayca yönetebilirsiniz. Bu yalnızca kaloriyi izlemekle kalmaz, aynı zamanda yağ, proteinler, karbonhidratlar, şeker vb. De izler.

#8 Couch to 5K by RunDouble

RunDouble ile 5K’ya kadar, yalnızca 9 hafta içinde 5K’yi çalıştırmanın hedefinize ulaşmanın en kolay yoludur, ancak yıldırma hissetmiyorum, ihtiyacınız olursa daha uzun sürebilir. Popüler 5K planına uygun hale getirir. Tüm planlar ilk iki hafta denemekte serbesttir, o zaman bir fincanın maliyetinden daha düşük bir seviyeye yükseltebilirsiniz. Eğlenceler tamamen ücretsizdir.

# 9 Endomondo – Koşu ve Yürüyüş

Endomondo ile tüm antrenmanlarınızı GPS kullanarak takip edebilir, istatistiklerinizi kontrol edebilir ve fitness hedeflerinize ulaşabilir. Egzersiz özetinizde süre, hız, mesafe, kalori ve daha fazlasını görebilirsiniz.

#10 Ingress

Ingress, gizem, entrika ve rekabetin küresel bir oyunu için gerçek dünyayı peyzaja dönüştürür. Bu gizemli enerjinin kaynağını bulmak ve dokunmak için Android cihazınızı ve Ingress uygulamasını kullanarak gerçek dünyayı dolaşabilirsiniz. Kesinlikle şekil almanızda yardımcı olacaktır.

#11 JEFIT Workout Tracker Gym Log

JEFIT, fitness egzersizlerini kaydetmek ve kaydetmek için en basit egzersiz uygulamalardan biridir. Bununla birlikte, egzersizleri ve ilerlemeyi kolayca izleyebilir, rutinler oluşturabilir veya en büyük egzersiz veritabanına erişebilir, istatistiklerinizi yönetebilir ve verilerinizi senkronize edebilirsiniz.

# 12 Pedometre

“Pedometre”, yürüdüğünüz basamak sayısını kaydeder ve yanmış kalori sayısı, mesafe, yürüme süresi ve saat başı hızı ile birlikte tekrar görüntüler. Kullanımı kolaydır. Başlat düğmesine basmanızın ardından akıllı telefonunuzu her zaman yaptığınız gibi tutmanız yeterlidir. Cebinize veya çantanıza koysanız bile adımlarınızı otomatik olarak kaydetmeye devam edecektir.

# 13 FitNotes

FitNotes basitlik ve temiz tasarım odaklı bir egzersiz izci. Kullanıcılar günlük egzersiz günlüklerini, aralarında dolaşarak, dahili takvimi kullanarak belirli bir güne gidip, ses ve titreşim seçenekleriyle dinlenme zamanlayıcısı ve çok daha fazlasıyla hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve gezinebilir.

# 14 Progresyonlu Fitness Tracker

Fitness izleme basit ve güzel yapılır. Egzersiz oturumlarınızı ve programlarınızı tüm cihazlarınıza yedeklemek ve senkronize etmek için Google Drive ile sorunsuz bir şekilde entegredir. İlerleme – spor salonunda ilerlemenize ve hayatta ilerlemenize yardımcı olur.

# 15 Runtastic Koşu ve Fitness

Fitness hedeflerinize ulaşın ve ücretsiz Runtastic GPS Running & Fitness uygulaması ile koşu eğitiminizi artırın. Runtastic GPS çalışan app & fitness tracker uygulaması fitness izlemek için daha fazla özellik sunar. Egzersiz programınızın tadını çıkarın ve eğitimlerinizi (veya maraton eğitimi!) Keyfini çıkarın. Kişisel yürüyüş izci ve çalışan antrenörü gibidir.

#16 Strava Running and Cycling GPS

Rouf ve RadfahrenÖnizleme Oyun GPS Rouf ve RadfahrenÖnizleme Oyun GPS Rouf ve RadfahrenÖnizleme Oyun GPS Rouf ve RadfahrenÖnizleme Oyun GPS Rouf ve Radfahren
Gemilerinizi veya güzergahınızı GPS vasıtasıyla izlemek ve izlemek isterseniz Strava sizin için en iyi uygulamadır. Aynı zamanda arkadaşlarınızı, eğitim arkadaşlarınızı ve profesyonelleri birbirinizin faaliyetlerini görmek ve onları şeref ve yorumlarla teşvik etmek için takip edebilirsiniz.

#17 Moves

Günlük egzersizinizi görmek, yaşamınızı yeni bir yolla düşünmenize yardımcı olabilir. Bir başlangıç ​​yaşam tarzı ve daha sağlıklı alışkanlıklara yol açabilecek küçük değişikliklerle başlayın. Günlük hayatınızı ve egzersizinizi otomatik olarak takip eder. Telefonunuzu cebinizde veya çantanıza koyun.

#18 Run with Map My Run

Her çalıştırmada MapMyRun’u takip edin ve harita yapın ve performansınızı artırmak için geribildirim ve istatistikler alın. En iyi koşu rotalarını keşfedin, favorilerinizi kaydedin ve paylaşın ve 40 milyondan fazla koşucu bir toplulukla yeni koşu hedeflerine ulaşmak için esin kaynağı olsun.

# 19 Argus

Android için hepsi bir arada bir etkinlik izci uygulaması arıyorsanız, Argus sizin için en iyisidir. Bu uygulama, uykunuzu, kalp atış hızınızı, kalorileri ve çok daha fazlasını izlemenizi sağlar.

#20 Nike Training Club

Bu Nike harika bir sağlık uygulamasıdır. Bu uygulama ile, telefonunuzda yüzlerce 30 dakika-45 dakika egzersiz yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra, Yogalar, dayanıklılık, Dayanıklılık ve Hareketlilik egzersizleri de çok bulacaksınız.

Yorum yapın