Silinen WhatsApp Mesajını Okuma Yöntemi !

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp’a gelen Yeni özellik ile yanlışlık ile gönderdiğimiz mesajları 7 dakika içerisinde silebiliyoruz. Bu özellikle beraber karşı tarafın size gönderdiği mesajı sildiğini ancak sizin ne yazdığını merak ettiğinizi düşünerek bir açık keşfettik. Bu açık sayesinde anlatacağımız yöntem ile karşı taraf mesaj gönderip 7 dakika içinde silmiş olsa bile ne gönderdiğini görebileceğiz ve silinmiş Whatsapp mesajını okuyabileceğiz.

Bunu bildirim geçmişini gösteren bir uygulama sayesinde gerçekleştirebilir karşı tarafın gönderip / silmiş olduğu mesajı okuyabiliriz.

Android telefonlardaki bildirim geçmişine erişebilmek için Google Play Store’a girip Notification History isimli uygulamayı indirmek gerekiyor. İndirme işleminin gerçekleşmesinden sonra uygulama bildirim geçmişini tarıyor. Silinen herhangi bir bildirim olması halinde bunu kullanıcılara gösteriyor. Bu sayede size gönderilen tüm mesajlardan haberdar olabiliyorsunuz.

Bir diğer başka makalemizde ise Whatsapp’da gönderdiğiniz mesajın 7’dakikadan fazla geçmiş ise yani 1 gün veya 5 gün geçmiş olsa bile nasıl gönderilmiş mesajı nasıl silebileceğiniz’den bahsedeceğiz..

 

Yorum yapın