Vodafone Operatöre Direk Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetleri operatörüne direk nasıl bağlanılır?

Vodafone Türkiye’de en çok tercih edilen ve tüm Dünya’da da hizmet veren bir GSM şirketidir.

Tüm büyük firmalar günümüzde müşterileriyle iletişim sağlamak için çağrı merkezlerini kullanmaktalar. Müşterilerin yaşadıkları problemler ile alakalı olarak firmalara en çok ulaşmayı denedikleri yöntem ise yine çağrı merkezleridir, ancak pek çok müşteri artık çağrı merkezini aradıklarında müşteri temsilcisine bağlanmakta sorun yaşamakta ve sürekli sesli yanıt sisteminde tuşlamaları yapmak zorunda kalmaktadırlar.

Öncelikle Vodafone çağrı merkezi hizmetlerinin birden fazla numarası mevcuttur. Bu numaralar ‘’7000’’ ve ‘’542’’ şeklindedir. Ancak 7000 numarasını aradığınızda sadece ‘’Sesli yanıt self servis’’ hizmeti alabilirsiniz, yani bu numarayı aradığınızda herhangi bir operatör hizmeti alamayacaksınız bundan dolayı Operatör hizmeti alabilmek için ‘’542’’yi aramanız gerekecek. Eğer aradığınız telefon numarası Vodafone’a ait değil ise aramanız gereken numara ‘0542 542 00 00’’ şeklinde olmalıdır.

Vodafone müşteri hizmetleri operatörüne direk nasıl bağlanılır? Vodafone Türkiye’de en çok tercih edilen ve tüm Dünya’da da hizmet veren bir GSM şirketidir. Tüm büyük firmalar günümüzde müşterileriyle iletişim sağlamak için çağrı merkezlerini kullanmaktalar. Müşterilerin yaşadıkları problemler ile alakalı olarak firmalara en çok ulaşmayı denedikleri yöntem ise yine çağrı merkezleridir, ancak pek çok müşteri artık çağrı merkezini aradıklarında müşteri temsilcisine bağlanmakta sorun yaşamakta ve sürekli sesli yanıt sisteminde tuşlamalar yapmak zorunda kalmaktadırlar. Öncelikle Vodafone çağrı merkezi hizmetlerinin birden fazla numarası mevcuttur. Bu numaralar ‘’7000’’ ve ‘’542’’ şeklindedir. Ancak 7000 numarasını aradığınızda sadece ‘’Sesli yanıt self servis’’ hizmeti alabilirsiniz, yani bu numarayı aradığınızda herhangi bir operatör hizmeti alamayacaksınız bundan dolayı Operatör hizmeti alabilmek için ‘’542’’yi aramanız gerekecek. Eğer aradığınız telefon numarası Vodafone’a ait değil ise aramanız gereken numara ‘0542 542 00 00’’ şeklinde olmalıdır.

Vodafone çağrı merkezinde en az tuşlama yaparak operatörlere bağlanmanın kısa yolu şu şekildedir;

Öncelikle 542’yi aradıktan sonra, aradığınız numara ile işlem yapmak ister misiniz? Sorusuna duruma göre 1 veya 2 şeklinde cevapladıktan sonra, Vodafone’nun yeni uygulaması sesli yardım sizi karşılayacak bu aşamadan sonra rastgele tuşlara birkaç saniye ara ile 3-4 defa basmanız gerekecek sesli yardım ‘’sizi duyamadım’’ şeklinde 1-2 bildirim verdikten sonra sizi ana tuşlama menüsüne aktaracaktır. Buradan sırasıyla önce ‘’3’’ sonra ‘’6’’ tuşlamalarını yaparak müşteri temsilcisine direkt olarak ulaşabileceksiniz.

Yorum yapın