Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?

Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?

Nedir?

Tubidy tam olarak birçok insanın tercih ettiği video arama ve video izleme programıdır. Tubidy son zamanlarda en çok indirilen programlardan biri olup kolay kullanımı ile birçok insanın beğenisini toplamıştır. Tubidy programı ile istediğimiz kadar mp3 indirebilir ve sınırsız müzik keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanılır?

Hem de ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu mükemmel programdan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Kendinize bir hesap açarak kendi çalma listenizi oluşturabilir ve arama kutucuğu kısmından istediğiniz video ve müzikleri arayarak sınırsızca müzik keyfi yaşayabilirsiniz. En güncel ve en çok dinlenen şarkıların listesini de bulabileceğiniz bu programı mp3 ve mp4 dönüştürücüsü olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca arama bölümünden izlemek istediğiniz müzikleri ve videoları gönlünüzce indirebilir ve aynı zamanda kendi videolarınızı da bu platforma yükleyebilirsiniz.

Nasıl Çalma Listesi Oluşturulur?

Aradığımız videoyu bulduktan sonra üzerine tıklayıp sayfanın altında yer alan Add to Playlist butonuna tıklayarak videonuzu çalma listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca playlistinize isim de verebileceğiniz gibi My account menüsü altındaki My Playlist menüsüne tıklayarak çalma listenize bu şekilde ulaşabilirsiniz. Çalma listenizi oluşturduktan sonra istediğiniz videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Video Yükleme

Siz de bu platforma kendi videolarınızı yüklemek istiyorsanız Menü sekmesinde bulunan My Account menüsünde bulunan Upload sayfasını açarak videonuza isim ve başlık yazdıktan sonra doğrulama kodunu girerek upload butonuna bastığınızda videonuz kolay ve hızlı bir şekilde Tubidy platformuna yüklenecektir.

Mp3 ve Video İndirmek

Öncelikle istediğiniz videoyu arama yaptırıp bulduktan sonra videoya tıklayıp Açılan sayfadaki formatı seçiniz. Seçim yaptıktan sonra karşınıza başka bir sayfa çıkacaktır oradan da tekrar aynı formatı seçerek istediğiniz mp3,mp4 ve ya da istediğiniz formattaki videonuzu kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorum yapın