Telefonda Facebook Hesabı Dondurma

Telefonda Facebook Hesabı Dondurma

Facebook hesabınızı dondurmak istiyor fakat elinizin altında masaüstü bilgisayar yok diye üzülmenize gerek yok. Çünkü mobil cihazlardan; cep telefonu veya tabletinizden Facebook uygulamasından Facebook hesabınızı dondurabilirsiniz. Kullandığınız hesabı geçici olarak devre dışı bırakmak için aşağıda resimli olarak anlattığımız adımları uygulamanız yeterli.

Mobil Facebook Hesap Dondurma (Resimli)

Cep telefonunuzdan veya tabletinizden Facebook uygulamasını açın.

Facebook uygulamanızın sağ üst köşesinde bulunan menü simgesine dokunun. Açılan menüden Hesap Ayarları bölümüne dokunarak açın.

 

 

 

 

facebook dondurma

 

Girdiğiniz Hesap Ayarları bölümünde yer alan Güvenlik seçeneğini seçin.

facebook profil dondurma

 

Açılan bölümün aşağısında bulunan Hesap Dondur butonunu seçin.

 

 

 

 

 

 

 

facebook dondurma nasıl yaplıyor

 

 

Hesap Dondur butonuna dokunduktan sonra güvenlik nedeniyle sizden tekrar şifrenizi girmeniz istenecek. Şifrenizi girin ve açılan uyarı sayfasının en altında yer alan Dondur butonuna dokunun.

facebook silme

Şifrenizi girdikten sonra telefonunuzdan kolaylıkla Facebook hesabınızı dondurmuş olacaksınız. Eğer Facebook’ta hesabınıza bağlı sahibi olduğunuz sayfalarınız varsa, sayfanın tek yöneticisi sizseniz sayfanızın kapatılacağını unutmayın. Onun için Facebook hesabınızı dondurmadan önce sahip olduğunuz sayfanın tek yöneticisi sizseniz sayfanın kapatılmaması için sizin yanınızda bir yönetici olmalı. Bir arkadaşınızı sayfa yöneticisi olarak ayarlarsanız bu sorunun üstesinden gelmiş olursunuz.

Facebook hesabınız istediğiniz sürece hesabınız geçici olarak devre dışı bırakılır. Hesabınız arkadaşlarınız tarafından görülebilir fakat profilinize kimse girip bakamaz, size mesaj gönderemez. Dilediğiniz zaman Facebook hesabınıza giriş yaparak hesabınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Hesabınızı aktif hale getirmek için herhangi ek bir işlem yapmanıza gerek yok hesabınıza sadece giriş yapmanız yeterli olacaktır. Facebook hesabınızı dondurunca herhangi bir bilginizin kaybolmadığını da belirtelim.

Mobil cihazınızdan Facebook hesabınızı kapatma konusunda herhangi bir problemle karşılaşırsanız yorum kısmından yaşadığınız sorunu bizimle paylaşın beraber çözüm yolları üretelim.

“Telefonda Facebook Hesabı Dondurma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın