Spotify Premium Nasıl Yapılır?

Spotify Premium Nasıl Yapılır?

Spotify Nedir?

Spotify bir müzik uygulamasıdır. Milyonlarca şarkıya bu uygulama sayesinde ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda binlerce hazır çalma listeleri bulunmaktadır ve sizi uğraştırmadan size muhteşem bir müzik şöleni sunmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle kullanacağınız cihaza bir spotify indirmeniz gerekmektedir. Spotify indirdikten sonra ister Facebook hesabınızla isterseniz ise mail adresinizle üyelik alınır. Üyeliğinizle uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol alt köşede Premium ol yazısı ile karşılaşılır. Oraya basılınca uygulama kendi internet sitesine yönlendirme yapar. Sitede karşımıza tekrar oturum açma ekranı gelir. Oturumu açtıktan sonra Premium hesap fırsatları ile karşılaşılır. Aile hesabı, bireysel hesap, 3 ay 0,99 gibi farklı fırsatlar vardır. Dönem dönem yeni fırsatlar eklenebilmektedir. Bunlardan biri seçildikten sonra bilgi ekranı çıkar. Kredi kartı bilgileri girildikten sonra ödeme butonuna basılır ve artık Premium hesap sahibi olunur.

Niçin Premium Hesap Yapılmalıdır?

Premium hesabın çok büyük artıları ve rahatlıkları bulunmaktadır. Premium hesaba sahip olunmadığında en büyük eksilerden biri reklamlar olmaktadır. Tam odaklanıldığı bir noktada yüksek sesli bir reklamla karşılaşılması hoş olmamaktadır. Bu reklamlar her 30 dakikada bir karşınıza çıkmaktadır. Premium hesap satın aldığımızda reklamlardan tamamen kurtulmuş oluruz.

Premium hesabın ses kalitesi özellikleri daha gelişmiştir. Premium hesap satın alarak şarkılarımızı daha kaliteli ses düzeylerinde dinleriz. Premium hesapta gizli oturum özelliği vardır. Dinlenen şarkı arkadaşlar tarafından görülmesin isteniyorsa gizli oturum aktif edilerek rahatlıkla Premium hesabımızı kullanabiliriz.

Premium hesabın en büyük özelliklerinden biri şarkı atlama özelliğidir. Premium hesabımız yoksa dinlediğimiz şarkılar çalma listesinden karışık bir şekilde çalmaktadır. Karışık çalmayı kapatma gibi bir seçenek yoktur. Ayrıca Premium hesabımız olmadığında şarkılarda sadece 5 atlama yapabilmekteyiz. 5 şarkı atlamasını gerçekleştirdikten sonra bir saat içinde bir daha atlayamayız. Premium hesap sınırsız atlama seçeneğine sahiptir.

“Spotify Premium Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın