CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Soundcraft M8 Ses Mikseri 8 Mono 4 Stereo
Soundcraft M8 Ses Mikseri

Mikserler kabin tipi hoparlöre gönderilen sesin alçaltılması, yükseltilmesi, ses özelliklerinin değiştirilmesi için kullanılan araçlar olsa da aslında mikser serilerini bu kadar basite almamak gerekiyor. Asıl amaçları bu olarak değerlendirilip bu doğrultu da kullanılıyor olsalar da mikser teknolojilerinde de birçok dikkat edilmesi gereken püf nokta bulunmakta. Bu noktalara dikkat etmemek kullandığını hoparlörün ya da powerların yanmasına bile neden olabilir. İlk dikkat etmeniz gereken nokta ise mikserlerin kalitesi olması gerek.

 

Ne kadar kaliteli bir mikser seçerseniz o kadar daha iyi kontrol sağlayacağınız gibi o kadar daha uzun süre sorunsuz bir kullanım elde edersiniz. Bu tip uzun ömürlü mikser serilerinden birisi de Soundcraft M8 Ses Mikseri 8 mono 4 stereo modeli. İçerisinde kullandığı teknoloji ve malzeme kalitesi ile dikkat çeken Soundcraft M8 Ses Mikseri 8 mono 4 stereo mikserleri sahne performanslarından stüdyo kayıtlarına kadar hemen her alanda kullanılabilmekte.

Soundcraft M8 Ses Mikseri 8 mono 4 stereo Özellikleri

Giriş Versiyonları: 4,8 ve 12

Çıkış: değiştirilebilir doğrudan çıkış,

Ekstra Özellikler: düşük gürültü, düşük bozulma, akıllı rackmounting sistemi, mono kanallarda doğrudan çıkış, tüm giriş kanalları üzerinde mute ve pfl, 4 streo giriş

Fiyatı: 4,820.00 TL

2 Yıl Disribütör Garantili, Ücretsiz Hızlı Kargo, Ana Bayii Güvencesi, %100 müşteri memnuniyeti

 

teknoltan telefon

 

 

 

25 Mart 2017 tarihinde kategorisine eklendi. 1862 kez okundu
blank
Bize Yazın