Yamaha mg12xu Kanal Deck Mikser

Deck mikserler yani amfisiz mikserleri tercih ederken dikkat etmeniz bazı noktalar var. Özellikle seçeceğini mikserin teknik özelliklerine ve mikserlerin frekans aralıkların bakmanız gerekiyor. Aksi halde deck mikserlerle beraber tercih ettiğiniz powerların, hoparlörlerin mikser frekansları ile uyumlu olmaması durumunda doğrudan cihazlarda kalıcı sorunlar ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

 

Yamaha Deck Mikser

Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak ve cihazlarınızın yanlış kullanımından dolayı yanması gibi olumsuzluklarla karşı karşıya gelmemesi için öncelikle mikser seçiminde daha çok alternatif sunan modellere yönelmek gerekiyor. Bu modellerden bir tanesi de Yamaha mg12xu Kanal Deck Mikser. Yamaha’nın müzik alanında bir ekol olduğunu düşünecek olursak en iyi tercihlerden biri olan Yamaha mg12xu Kanal Deck Mikser hem mikser ayarlarında hem de kullanım alanlarında geniş bir yelpaze sunmakta. Kullanıcılara birçok ayrıcalık sunan mikserlerin hoparlör sistemlerinin birçoğuyla doğrudan bağlantı uyumu olması da büyük bir ayrıcalık. Hemen Yamaha mg12xu Kanal Deck Mikser serisinin teknik özelliklerinden de biraz bahsedelim.

Yamaha mg12xu Kanal Deck Mikser Özellikleri

Konsol: 12 kanal mixing konsolu

Giriş Sayıları: 12 Line giriş 6 Mik.

Giriş Kanalları: Mono 4, mono stereo 2, stereo Line 2

Çıkış kanalları: Stereo çıkış: 2, monitör çıkışı 1, kulaklık, aux 2 çıkış, group out 2

Ekstra Tüm Özellikler: XLR balans çıkışları, +48V phantom power, Pad switch mono girişi, 1-Knop komprasör, iPad uyumu ve USB adaptörü, Cubase AI DAW uyumlu

Fiyatı: 1,995.00 TL

2 Yıl Disribütör Garantili, Ücretsiz Hızlı Kargo, Ana Bayii Güvencesi, %100 müşteri memnuniyeti

 

teknoltan telefon

 

 

Yorum yapın