Sanal Numara Alma (Mobil Onay) %100 Çözüm !

Sanal Numara Alınabilecek Siteler

Sosyal medyayı sıklıkla kullanan ve birden çok sosyal medya hesabı olan kullanıcılarının en fazla aradığı şey hesaplarını onaylatabilecekleri telefon numaralarıdır. Bu numaraları da genellikle sanal olarak almaları onlar için hem zaman hem de maddi olarak kâr sağlamalarına neden olur. Peki Sanal Numara Alınabilecek Siteler de en çok tercih edilenler hangileridir?

1 – smspva.com

20 farklı ülkeden sanal numara alabileceğiniz bir internet sitesi olan smspva.com tüm Dünya üzerinden yoğunlukla kullanılan bir sitedir. Birçok hizmet için sanal numara oluşturabileceğiniz site üzerinden Türk kullanıcıları için en büyük sıkıntı para yatırmayken sitenin vermiş olduğu Seller özelliği ile bu sorun da ortadan kalkmış oluyor. Öncelikle siteye üye oluyoruz ve numara almak için diğer adımlara başlıyoruz.

sanal numara alma

Sign Up ile kullanıcı bilgilerimizi doldurarak üyelik işlemini tamamladıktan sonra tanımlamış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailindeki link’e tıklayarak üyeliğinizi aktif ettikten sonra para yatırma işlemine geçmeniz gerekiyor.

sanal numara mobil onay

Kullanıcı adınızın yanında bulunan $0.000 tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak ve buradan Add Funds a tıklayacaksınız .

mobil onay için sanal numara

Deposit ekranında ödeme yapabileceğiniz yöntemler çıkmaktadır. Çoğu Türk kullanıcısı genellikle Seller veya Paypal ile ödeme seçeneği üzerinden hesaplarına para aktarmayı seçerler. Minimum ödeme limiti seller haricinde 100 $ olarak belirlenmiştir.

sanal numara satın al

Ödeme işlemini de gerçekleştirdikten sonra sırada Sanal Numaranın alınacağı ülkeyi ve kullanacağınız hesabı seçmeye gelecektir. Country seçeneğinden mevcut ülkelerden istediğinizi seçtikten sonra alt kısımda bulunan servislerden de ihtiyacınız olanı seçip Sanal Numaranızı smspva.com sitesinden alabilirsiniz. Haftalık olarak satılan bu numaralara özellikle Gmail, Youtube, Facebook için 0,40 $ ye , Whatsapp, ICQ, Instagram, WeChat ve Uber içinse 0,20 $ ye Sanal Numaranızı alabilirsiniz.

sanal numara nasıl alınır

Bir sonraki makalemizde benzer bir çok site’den nasıl sanal numara alınabileceği hakkında detaylı makaleler paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yapın