En iyi 5 arama (Görüşme) kayıt programı (Android)

En iyi 5 arama kayıt programı (Android)

Günümüzde kullanımı yaygınlaşan uygulamalardan biridir.Unuttuğunuz, not alamadığınız ya da hatırlanması sizin için önemli olan bilgileri,konuları rahatlıkla bulmanıza yardım eder.

Android için önerilen bir kaç uygulamayı araştırdık.

Kimi telefonlarda zaten var olan bu programlar kimi telefonda ise yoktur. Rahatlıkla indirilebilen bu uygulamalar hakkında en iyi en kolay uygulama hangisi,en çok rağbet gören uygulama hangisi sorularına cevap vermeye çalışacağız.

1) Call Recorder – ACR

Bu uygulama 1 Milyondan fazla indirmeye sahip ve 4.4/5 olarak uygulamaya puan verilmiştir. Bunun yanında yalnızca 5.4 MB boyutunda olan başarılı uygulamalardan biridir. Bu uygulama en son 2015 mayıs ayında  güncellenmiş. Kullanacağınız Call Recorder programı tamamen ücretsiz olup herhangi bir ücretli sürümü dahi bulunmuyor. Ayrıca bu uygulamada isteğe bağlı olarak  telefon görüşmeleriniz bittikten sonra görüşmeyi otomatik olarak e-posta olarak yollayabiliyorsunuz. Farklı formatlar ile ses kayıt edebilen bu  uygulama için akıllı telefonunuzda Android 2.3 ve üzeri bir Android olması yeterli olacaktır.

2) Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder uygulaması en son geçtiğimiz Şubat ayında güncellenmiştir. 1 Milyondan fazla indirilmeye sahip olan bu uygulama kullanıcılar tarafından 4.2/5 şeklinde derecelendirilmiş. Bu program sadece 6.5 MB boyutundadır ve  uygulama ücretsiz fakat bazı ek özellikler için 5.70 TL’lik Pro sürümünü almanız gerekebiliyor. Uygulamanın en büyük avantajı ise piyasada ki çoğu akıllı telefonla uyumlu olması. Bu program hata verirse eğer telefonunuzda çalışmazsa yani  ayarlar menüsünden farklı ayarlarla deneyebilirsiniz

3)Call Recorder

Call Recorder uygulaması 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş. Bu uygulama  4.0/5 şeklinde derecelendirilmiş ve sadece 2.1 MB boyutundadır. Call Recorder uygulaması en son Nisan 2015’te güncellenmiştir. Uygulama büyük ölçüde ücretsiz ancak görüşmelerin bulut depolama hesabınızla depolanmasını istiyorsanız veya ses kayıtlarının otomatik olarak e-posta olarak gönderilmesini istiyorsanız bunun için Pro sürümünü kullanmanız gerekebilir.

4) Call recorder (Free)

Call recorder (Free) uygulaması 1 Milyondan fazla indirilmeye sahip bir diğer bir uygulamadır. Call recorder (Free) isimli bu uygulama  4.2/5 şeklinde derecelendirilmiş ve 5.2 MB boyutundadır. Bu uygulama en son Mayıs 2015’te güncellenmiş. Call recorder (Free)’yi kullanabilmek için en az Android 4.0 sürümüne sahip olan bir cihazınız olması gerekiyor. Ayrıca rus yapımı olan  Call recorder (Free) uygulamasının ek özellikleri kullanmak için paralı sürümünü almanız gerekebilir.

5) Smart Auto Call Recorder

Smart Auto Call Recorder  uygulaması 4.2/5 şeklinde derecelendirilmiş. 7.7 MB boyutunda bir uygulamadır. Bu uygulama listemizde gördüğünüz en az indirilmeye sahip olan programdır. Yaklaşık 500.000-1.000.000 indirilme arasında kullanıcının tercih ettiği bu  uygulama en son 2015 içerisinde güncellenmiştir.Çok sayıda ayar seçeneği sunan bu uygulama, çoğu Android cihazla da uyumludur. Eğer geliştirici varsayılan ayarlarla çalışmaz ise farklı ayarların denenmesini önerilmiş. Android 2.3 ve üzerindeki Android sürümleriyle uyumludur.

Yorum yapın