Samsung Galaxy Note 8 ne zaman geliyor?

Samsung Galaxy Note 8 ne zaman geliyor?

Samsung konusunda sızdırdığı bilgilerle adeta ün kazanan Evan Blass, Samsun Galaxy Note 8 için yeni sızındı ve iddialarla yeniden karşımızda.

Evan Blasss Note 8’in seri numaralarını paylaştığı. Bu paylaşıma göre Samsung Galaxy Note 8 cihazı SM-G950 ve SM-G955 seri numaralarıyla çıkacak. Peki bu ne demek? Merakla beklenen bir mobil cihazın seri numarasını bilmek bizlere ne kazandırır?

Bu seri numaraları ile Google üzerinden basit bir arama yapıp Galaxy Note 8 hakkındaki bazı bilgilere erkenden ulaşabiliriz.

 

Samsung Galaxy Note 8’in Snapdragon 830 CPU işlemciyle gelmesi bekleniyor ve yeni bir yapay zeka olan Bixby’ı kullanıcılarla buluşturacağı söyleniyor. Bixby, Siri ve Cortana ile birlikte tanışacağımız üçüncü sanal asistan olacak.

Evas Blass başta olmak üzere bir çok teknoloji ilgilisi sosyal medya kullanıcısı Note 8 hakkında bazı yeni bilgiler veriyorlar.

Söz konusu bu bilgilerin derlenmesinin ardından Samsung Galaxy Note 8’in ilk kez Şubat 2017’de Barcelona’da görücüye çıkacağı öne sürülüyor. Şubat ayındaki bu kullanıcıyla tanışmanın ardından Ağustos 2017’de piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Note 8 kendinden önceki Note serisinin de ihtişamını yaşatmak durumunda.

Cihazın satış fiyatı da merak uyandıran bir diğer husus. Henüz hiç bir resmi açıklama yapılmamasına karşın yüksek teknoloji özellikleriyle karşımıza çıkacak olan Note 8’in pek de ucuz olmamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum yapın