LG V20 Serisinin Türkiye Satışı Belli Oldu

LG V20 Serisinin Türkiye Satışı Belli Oldu

Akıllı telefon sektörüne G serisi amiral gemileriyle giriş yapan teknolojinin dev markalarından biri olan LG, şimdilerde yeni amiral gemisi modeli olan LG G6 üzerinde çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Rakip telefon markalarının önüne geçmek için var olan son teknolojilerle donatılacak olan LG G6 serisi akıllı telefonlarla beraber sektörde bir kez daha yer alacak olan modelin bunun dışında yeni bir serisinin daha gündemde olduğunu söylemek gerekiyor. Markanın en az G serisi kadar beğeni toplayan akıllı telefonlarından bir diğeri de LG V20 serisi oldu. Beğenilen V10 akıllı telefonlarından sonra üst segment için çıkışını yapan LG V20 akıllı telefonlarının çıkışını yapmasına karşın bölge sınırlaması olarak çıkması da eleştirilere neden olmuştu.

LG Telefonun Satışlarını Başlatıyor

Sadece belli ülkelerde satışa çıkarılmasıyla beraber acaba sınırlı bir model mi olacak sorularını akla getiren model LG V20 serisi akıllı telefonlar hakkında ise marka merak edilen konu için bir açıklama yayınlamıştı. Marka tarafından yapılan açıklama ile beraber telefonun çok daha geniş bir piyasada satışa sunulacağı fakat bunun kademe kademe yapılacağı belirtilmişti.

İlk aşamada ülkemizde de satışa çıkmayan telefonun ülkemizde de sonradan satışa çıkacağı ve yeni modelin satışının biraz daha uzun süre alacağı belirtilmişti. Tüm bu açıklamalardan sonra birçok ülke için marka yeni yeni akıllı telefonlarını satışa sunmaya başladı. Yapılan lansmanlarla beraber telefonun ülkemizde de ne zaman satışa çıkacağı da kesinleşti.

Hediyelerle Beraber Geliyor

Yaşanan gecikme nedeniyle satışlarında düşüş yaşanacağının düşünülmesiyle beraber LG’nin ülkemizde satışı yapılacak olan LG V20 serisi akıllı telefonlarını tercih eden kullanıcılar için de birçok ekstra hediye sunacağı da belirtiliyor. Yapılan lansmanla beraber önümüzdeki hafta çıkışını yapacağı açıklanan LG V20 serisi akıllı telefonların bir set halinde geleceği de açıklandı.

Set içerisinde ise LG 360 derece kamera, Hi-Fi ses çözücüleri ve Hi-Fi kulaklıkları yer alacak. Akıllı telefonu tamamlayacak olan tüm bu ürünlerle beraber üst segment sınıfı akıllı telefonlarda ilk sıralarda yer alacağı düşünülen LG V20 akıllı telefonlarının fiyatı ise 3000 TL gibi bir rakamı buluyor.

Yorum yapın