LG PH1 Smart Tüm Özellikleri Ve Fiyatı

Özellikle beyaz eşya teknolojilerinde sunduğu ürünler ile bir hayli beğeni toplayan LG, son dönemde akıllı telefon ve bilgisayar teknolojileri üzerinde de sıkı çalışmalar yapmaya başladı. Özellikle LG G serisi akıllı telefonlarında elde ettiği başarı sonrası bu alanda daha da öne çıkmaya başlayan markanın tüm bunlarla beraber daha birçok alanda da çalışma yaptığını söylemek gerekiyor. Son olarak ise marka yeni nesil kablosuz mini hoparlör serileri ile beğeni toplamaya başladı. Özellikle akıllı telefonlarda bir hayli sık kullanılan aksesuarlar olarak öne çıkan kablosuz hoparlör serilerinden birisi de LG PH1 Smart kablosuz hoparlör serisi oldu. Peki LG PH1 Smart kablosuz hoparlör nasıl özelliklere sahip? Ne gibi yenilikleri var?

Yeni Nesil Işıklandırılmış Tasarım

Yeni modeli en çok ilgi çeken yanı tasarımı. LG PH1 Smart serisinde tasarım konusunda kablosuz hoparlör serilerinden beklenen farklılık oluşturulmuş durumda. Dairesel bir tasarıma sahip olan serinin tasarım konusunda en çok öne çıkan ayrıntısı ise LED ışıklandırması. Seçtiğiniz moda göre değişen renklerde tam orta kısmında ışıklandırması bulunan serisinin hoparlör çıkışı ise üst kısımda bulunuyor. Genel tasarımı bu şekilde oldukça başarılı olan LG PH1 Smart serisinin boyutlarından bahsedelim.

Boyutları ve Ağırlığı: 81 mm X 88 mm X 82 mm ile gelen seri ağırlık oalrak ise 1.9 kg seviyesinde.

360 Derece Ses Teknolojisi

LG PH1 Smart kablosuz hoparlör serisinde teknik kısımlara geçiş yapalım. Teknik özellikler konusunda ses deneyimini maksimuma çıkarmak için bir çalışma yapan LG, seride ses kaybını engellemek için 360 derece ses teknolojisini kullanıyor. Dairsek tasarıma sahip olan tepe noktasında yer alan hoparlör serisinden 360 derece ses efekti sunan seri haliyle çok daha net sesler sunarken bir yandan da çok daha güçlü bir ses sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

lg ph1 smart
lg ph1 smart tüm özellikleri

Kablosuz Bağlantı İle Kolay Kullanım

LG PH1 Smart hoparlör serisinin artı olan bir diğer yönü ise tamamen kablosuz kullanımının bulunması. Akıllı telefonunuzu ya da bilgisayarınızı kolaylıkla LG PH1 Smart cihazı üzerine bağlayabiliyor ve kablosuz bir şekilde cihazı kullanabiliyorsunuz. Kablosuz ses teknolojisinde bile maksimum kalitede sesler sunan serinin elbette ki farklı kullanım özellikleri de var.

Diğer serilerden ayrılmasını sağlayan en büyük özellik ise ürünün içerisinde yer alan dahili mikrofon. Dahili mikrofon kullanımı sayesinde telefonunuz bağlı durumdayken herhangi bir arama geldiğinde doğrudan LG PH1 Smart üzerinden görüşmenizi gerçekleştire biliyorsunuz. Ekstra olarak kullanmanız gereken bir bağlantı yok. Doğrudan mikrofon özelliğini de kullanabilirsiniz.

3 Saate Kadar Kullanım

Kablosuz olmasıyla beraber seride en çok merak edilen konulardan birisi de hoparlörün pil süresinin ne kadar olduğu. Kablosuz serilerde çok sık yaşanan sorunlardan biri olan kısa süreli pil ömrü bu seride oldukça yeterli bir pil süresi ile son buluyor. Sürekli kullanımda 3 saat süre ile kullanabileceğiniz ürünün şarj süresi de oldukça kısa. Tamamen şarj etmek için ihtiyacınız olan süre 3 saat.

lg ph1 smart
lg ph1 smart fiyatı

Satış Fiyatı

Ülkemizde de satışı bulunan LG PH1 Smart hoparlör serisi tüm bu özellikleri ile beraber yaklaşık olarak 200-250 TL arası bir satış fiyatına sahip. Tabi hem mağaza hem de yapılan kampanyalara göre sürekli olarak fiyatın değişebildiğini de ekleyelim.

Yorum yapın