LG 360 CAM İle Farklı Bir Deneyim!

LG 360 CAM İle Farklı Bir Deneyim!

Telefonlarımızda kullandığımız kameraların yerini son zamanlarda 360 derecelik açısı ile her yeri görüntüleyebilen cihazlar aldı. İşte bu cihazların belki de ilki diyebileceğimiz LG 360 CAM harika bir deneyim sunuyor. Kamera ile çekim yapmaya bayılanların tereddüt etmeden tercih edebileceği bu cihaz tasarım özellikleri itibarıyla oldukça şık. LG G5 modeli ile birlikte hayatımıza giren ve daha şimdiden sevilen bir cihaz olan 360 CAM geniş açıdan video çekimleri yapmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor. Elinizle kolay bir şekilde kavrayabileceğiniz bir yapısı olan bu cihazı havaya kaldırdığınızda çevrenizin tamamını çekebiliyor. Ortada yer alan butona bastığınızda kameranız sizin için çekim yapmaya başlıyor ve elinizle tuttuğunuz kısma kılıf geçirerek daha rahat bir şekilde bu cihazı kullanabiliyorsunuz.

Geniş Video Kaydı!

LG 360 CAM bizlere uzun çekimleri bile depolayabileceğimiz 4 GB’lık bir alan sunuyor. Ayrıca microSD kart desteği ile de beğeni toplayan bu cihazın fiyatının uygun olması da gerçekten kullanıcılar için ayrı bir avantaj. Bununla birlikte selfie çubuğuna da monte edilerek harika çekimler yapma imkanı veren bu cihazla neler yapabileceğinizi tahmin bile edemezsiniz. 3 farklı yerde mikrofonu bulunan bu cihazdan ses kayıtları da yapabildiğiniz için sıkıntı yaşamıyorsunuz. Kaliteli bir şekilde ses kaydı yaptığı için bozuk sesler ve ya gürültüler duymak zorunda da kalmıyorsunuz.

Denemelisiniz!

Fotoğraf çekebilme özelliği de olan bu cihaz sayesinde aslında yanınızda profesyonel bir kamere, bir fotoğraf makinesi ve bir de ses kayıt cihazı taşıyor gibi olabilirsiniz. 13 megapiksel kamera özelliği ile akılları baştan alan LG 360 CAM wifi özelliğine de sahip. Ayrıca telefonunuza ya da internet ortamına kolaylıkla çekimlerinizi atabiliyorsunuz. kullanıcılarına şimdiden hayırlı olsun.

Yorum yapın