Kasım 2017’de Satın Alabileceğiniz En İyi 10 Dizüstü Bilgisayar

Kasım 2017’de piyasaya çıkan, harika özelliklere sahip ve aşırı işlem gücü olan en iyi 10 dizüstü bilgisayara göz atalım.
Laptop genellikle dünyadaki en gelişmiş donanım aygıtlarından biridir. Bunlar, daha önce farklı görevleri gerçekleştirmek için kullanılan tamamen işlevsel masaüstü bilgisayarların taşınabilir sürümleridir. Laptop cihazlarının piyasaya sunulmasından bu yana, üreticiler tarafından üretilen çok sayıda yeni dizüstü bilgisayar cihazını gördük. Dizüstü bilgisayarlar için yeni modellerin her biri üreticiler tarafından her yıl piyasaya sürülür ve kullanıcılar yeni bir şey seçimini yapabilir. Tamamen yeni kullanıcı için, farklı özelliklere sahip çok sayıda model listesi aracılığıyla en iyi dizüstü cihazı aramak gerçekten zor. Alıcıları gerçekte ne istediklerini anlıyoruz, buna bağlı olarak farklı dizüstü bilgisayar modellerini incelemek ve değerlendirmek için çok şey yaptık. Dizüstü bilgisayarların bu yıla kadar derecelendirilmiş modellerinin hepsinden biz tarafından tercih edilen en iyi modelleri bulduk. Bu en iyi dizüstü bilgisayarların hepsini aşağıda listeledik, lütfen listeye bir göz atın ve Kasım 2017 için en iyi dizüstü bilgisayarlarını görün. !

 

 

1. HP Spectre 360
HP Spectre 360

Bu cihaz mükemmel, sevimli ve tamamen özel tasarımı,  tercih etmemizin sebebi ;  Şimdiye kadar dünyanın en iyi görünümlü ve dizayn edilmiş dizüstü bilgisayarını olmasıdır, kesinlikle bu bilgisayarı listelerin başında bulursunuz. İçinde en üst düzeyde donanımı bulunan oldukça şık ve minimal tasarım, bu dizüstü bilgisayarı dünyanın dört bir yanındaki mükemmel dizüstü bilgisayarlardan biri haline getiriyor. Bu cihaza takılan 360 derecelik dönebilen ekran, kullanıcıların bu cihazı herhangi bir yerde, her yerde kullanmalarını kolaylaştırıyor.

2. Asus UX305LA-FB055T

Asus UX305LA-FB055T

Asus dünyanın en iyi dizüstü bilgisayar üreticisi. RAM modülleri gibi bilgisayar cihazlarının küçük parçalarından anakartlar, işlemciler gibi büyük parçalara kadar Asus sadece her kategorideki en iyi üreticidir. Kullanıcılar, daha çok, parçaları Asus tarafından üretilen bilgisayar cihazlarına yerleştirmeyi düşünüyorlar, ancak burada listelediğimiz bu bir dizüstü bilgisayarın tamamen Asus tarafından yapıldığını gözardı etmemelisiniz.

 

 

3. Apple MacBook Air 13

Apple MacBook Air 13

Macbook daima mantıklı geliyor. Her şey, en iyi, sevimli ve Apple tarafından zirve seviyesinde donanım üzerinde çalıştırılmak üzere yapılan inanılmaz işletim sistemi ile ilgilidir. Herkes Mac OS’un yeteneklerinin farkında olabilir ve siz değilseniz o zaman dünyada yaşayamıyor olabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızdaki gereksinimleriniz ne olursa olsun, Mac size tüm özellikleri ve işlevleri sunacaktır.

 

4. HP Envy 14-joo8tx

HP Envy 14-joo8tx

HP’den bir başka harika dizüstü bilgisayar, aynı tutkuyla inşa edilmiş ancak biraz daha az donanım kapasitesine dahil edilmiştir. Fiyatı ile diğer bilgisayar modellerini, özellikleri ve fiyatı ile geride bırakması ile önemli bir tercih sebebidir.

 

 

 

5. Dell XPS 13

Dell XPS 13

Üst düzey ya da en karmaşık görevleri bile kolaylıkla yapabilen, en üst seviye işlevleri veya aklınıza gelebilecek herhangi bir şey sunabilen en üst düzey bilgisayar arayışındaysanız,

Bu cihaz, Dell’in sizlere sunduğu özellikleri ve fiyatı görünce şaşkına döneceksiniz..

 

 

 

6. Lenovo Z51-70

Lenovo Z51-70

Lenovo, sadece kullanıcılara profesyonel seviyedeki işlevler, performans vb. Ile yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda alıcıların bütçelerini de haklı kılan araçların yapımına odaklanmaktadır. Bu marka sadece mükemmel niteliklere sahip cihazları üretiyor ve bu şekilde en az fiyat aralıklarında dizüstü bilgisayar satıyor. Bu, Lenovo’dan en yüksek değere sahip cihazı, karşılaştırmalı olarak çok daha ucuz bir fiyatla alabileceğiniz anlamına geliyor. Yüksek üretken dizüstü bilgisayar için talep ederseniz bu dizüstü bilgisayarı kullanmanızı öneririz.

7. Asus UX305FA

Asus UX305FA

Gerçekten küçük ama üretkenlik açısından dev olan bu küçük dizüstü bilgisayar kasasında inanılmaz güçlere sahip. Büyük dizüstü bilgisayarlara ucuz alternatif arayan ve aynı zamanda tüm bu yetenekleri elde etmek isteyen herkes, o zaman başka bir dizüstü bilgisayarın bu fiyat noktasında böyle büyük bir performans sağlayamadığına ve kesinlikle bunu tercih etmesi gerektiğine dikkat etmelidir.

8. Asus X555LJ XX132H

Asus X555LJ XX132H

Dizüstü bilgisayarlarında bazen zor görevleri yapmak isteyen temel kullanıcılar için Asus onlar için bu modeli üretmiştir. Tutarlı bir performansa ve iyi bir pil ömrüne sahip geniş ekran, bu iyi bir dizüstü bilgisayar arayanlar için büyük bir gelişme haline geliyor. Ne tür bir medya oynamak istediğiniz önemli değil, bu dizüstü bilgisayar daha ağır görevler yapmaya cesaret edebilecek, böylelikle bunları kusursuz biçimde oynayabilecektir.

 

9. Lenovo Yoga 500

Lenovo Yoga 500

Katlanır dizüstü bilgisayarlar her zaman diğer dizüstü bilgisayarlardan daha iyi bir tercih sebebidir, bu nedenle, her türlü kullanımda son derece esnek olması. Bu dizüstü bilgisayar ile kolayca dokunmatik özellik gerektiren görevleri yapabilirsiniz. Lenovo, 360 dereceye kadar herhangi bir açı ile çevrilebilen en yeni flex dizüstü bilgisayarların yapımı için bilinen markadır. Üstelik, bu dizüstü bilgisayarın zirve seviyesi işletim sisteminin yanı sıra şaşırtıcı donanım özellikleri ile donatılmıştır.

 

10. Hp Pavilion 15-ab032tx

Hp Pavilion 15-ab032tx

HP her zaman mükemmel ve bu özel cihaz bu açıklamanın hepsini doğru yaptı. Bu zirve seviyesi üretim markası, üretken dizüstü bilgisayarları için tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından biliniyor. İşletmeler, büyümeleri için bu markaya güveniyor. Eğer bu sizin için yeterli değilse, o zaman lütfen gidip orada bulunan herhangi bir HP dizüstü bilgisayarını kontrol edin, en ucuz model bile bu marka kalitesini yükseltmenizi sağlayacaktır.

 

Yukarıdaki en iyi dizüstü bilgisayar listesini okuduktan sonra, bu Kasım ayında satın alabileceğiniz en gelişmiş ve ileri teknoloji bilgi işlem aygıtlarını öğrenmiş olacaksınız. Umarız bu makalenin veya bilgilerin avantajlarından yararlanırsınız. Aşağıdaki yorumlar bölümüne girip yayınla ilgili görüşlerinizi veya önerilerinizi yazmanız yeterlidir.

 

Yazı içeriğinde bulabileceğiniz bilgiler

Yorum yapın