IPhone X’inizi Korumanın 4 Yolu

Apple’ın yeni telefonunu tamir etmek çok pahalı.İşte burada ilk etapta hasar riskini nasıl en aza indiririz ve daha ucuza nasıl sigorta yaptırırız.

Herhangi bir telefonun ekranının kırılması korkunç bir şey. Ama siz o telefona zaten 1.000 Dolar veya daha fazla harcadıysanız? Bu çok daha korkunç! Ne yazık ki, iPhone X’iniz (Apple’da $ 999.00) kaldırıma çarparsa veya başka bir sebepten kırılırsa , bu duruma maruz kalıyorsunuz.

Apple, iPhone X ekranının onarımı için 279 $ ’lık bir ücret talep ediyor.Bu da yaranıza tuz biber ekliyor.:) Bu fiyat Yeni bir iPhone X’den daha ucuz elbette, ama neyin daha ucuz olduğunu biliyor musun? İlk etapta iPhone’unuzu kırmamak.
İşte burada AppleCare’den daha uygun bir sigorta seçeneği de dahil olmak üzere, yatırımınızı korumanın dört yolu var:

Dayanıklı Bir Kılıfa Koyun

iPhone’lar şüphesiz çok güzel, bu yüzden bir kılıfın içine koymak kötü gibi görünüyor. Ancak ani sakarlıklara karşı koruma sağlamak için yapmanız gereken budur. İdeal olarak, OtterBox kılıf gibi ekstra dayanıklı bir şey tercih edin. Örneğin, Defender Serisi (50 $) Bel klips özelliği sağlar bu sayede düşürme şansınız azalır.Ayrıca bu özellik stand görevi görür.Dış kapak kir ve toza karşı extra koruma sağlar. Daha ince / daha güzel bir şey ister misin? Sayısız seçenek var ve neredeyse her kılıf her durumda iyidir. Sadece kalın ön kenar olanı seçtiğinizden emin olun, yüzüstü düşmelere karşı ekranı daha iyi koruyacaktır.

iphone x kırılması

Ekran Koruyucu Ekleyin

Gerçek hikaye: Kızım telefonunu günde birkaç kez düşürmesiyle biliniyor. Ben koruyucu baba olarak; ona çok kez bağırdım, sonra kendisine bir cam ekran koruyucusu aldım.Bu Iphone’nun kendi camı üzerine yerleştiriliyor. Avantajı nedir? Talihsiz bir düşüş durumunda, ekran koruyucusu etkinin çoğunu absorbe eder, yani bu demek oluyor ki gerçek ekrandan önce kırılmış demektir.
Yine, bu oyunu ilk elden izledim: Ekran koruyucusu – 1; iPhone – 0.
Yani $10’lık aksesuar $600’lık telefon korudu demek.:)
IPhone X uyumlu ekran koruyucularının tonları var.En çok beğenilen seçenek, iki katmanlı kırılmaz cam sunan Anker Karapax’tır. $8,95 ’a iki paket alabilirsiniz. Bir kılıf ile eşleştirin ve iPhone X’iniz için mükemmel ve uygun fiyatlı koruma sağlayın.

iphone x ekran değişimi

Bir Kulp Alın

Şu ana kadar yerçekimini telafi etme hakkında konuştuk. Şimdi onun üstesinden gelmek hakkında konuşalım. Ben, telefonunuza daha iyi bir fikir edinmenizi kolaylaştıran ve düşmesi olasılığı daha az olan aksesuarların büyük bir hayranıyım.
Bu koleksiyonda onlardan yarım düzine bulabilirsiniz, ancak favorilerimi söylememe izin verin. Birincisi Ninja Loop, neredeyse her kılıf ile çalışan basit bir kayış. 5 dolara mal olur ve iPhone’a kesinlikle hiçbir ağırlık veya hacim eklemiyor. Dahası , kablosuz şarj işlemine engel olmuyor.İkincisi, PopSocket’leri kontrol edin. Bunlar düz, kendinden yapışkanlı, iki parmaklı bir kulp ve bir stand sunmak için “açılır” plastik disklerdir, ikincisi her zaman hoş karşılanıyor. Ancak telefonun arka kısmının, şarj yuvasına yeterince yakınlaşmasının önlenmesi halinde kablosuz şarj etme durumuna girecekler.Bu gibi çözümlerin ikincil bir faydası var: Tek elle iPhone X’ınızı kullanmanızı kolaylaştırır . Bu arka tutucu sayesinde olur.Başparmağınızı rahat hareket ettirmektedir.

Sigorta Alın

Tüm büyük taşıyıcı firmalar IPhone sigorta poliçeleri sunuyor, ancak pahalılar. Çoğu durumda AppleCare ile daha iyi durumda olursunuz, ancak Apple bir IPhone X AppleCare+ politikası için $199’lık bir ücret talep ediyor. İki yıla kadar kazara hasarlarda koruma sunar. Ekran onarımı için extra $29 ödersiniz.
Bununla birlikte, biraz daha uygun olan başka bir seçenek var: SquareTrade, iki yıllık bir plan için 129 ABD doları (30 dolar karşılığında üçüncü bir yıl ekleme seçeneği ile)talep ediyor. iPhone X de dahil olmak üzere tüm iPhone’lar için mevcut.
Ne karar verirseniz verin, özellikle de ekranı iki yıl içinde iki kez kırarsanız, bu durum bir sigorta planının 279 dolardan daha az bir ekran onarımına mal olması sonucunu doğuracaktır. (Bu olur.) SquareTrade seçeneği – yine de ucuz değil – ama 1000 dolarlık bir yatırımın korunması için yapabileceğiniz bir şey gibi görünüyor.

Yorum yapın