IPhone için En Kolay ve ücretsiz “5” Video Düzenleme Uygulaması

Akıllı telefonların hayatımıza girmesinden sonra özellikle sosyal medya üzerinden yapılan video paylaşımlarının düzenlenebilmesi ya da oluşturulabilmesi için Iphone kullanıcılarının tercih ettiği Iphone için En Kolay ve Ücretsiz 5 Video Düzenleme Uygulamasını sizler için araştırdık. Programların kullanımı ve ara yüzleri IPhone kullanıcılarını yormayacak şekilde basit ve kullanışlı yazılımların derlediğimiz listesini aşağıda bulabileceksiniz.

Imovei Video

Imovei Video

Apple tarafından üretilen bu yazılım Apple ürünleri ile birlikte kurulu olarak gelmektedir. Program basit ara yüzü ile fotoğraf ve videolarınıza kolayca ulaşabilirken mükemmel grafikler oluşturup hızlı ve eğlenceli bir şekilde oluşturduğunuz videoların tamamını ya da isterseniz bir parçasını sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Imovie’nin fragman özelliği ile Hollywood filmlerinin fragmanlarına taş çıkartacak efektler ile fragmanlar hazırlayabileceksiniz. 14 fragman, 8 film şablonu ve bunlarda kullanmak üzere Apple tarafından tasarlanmış 10 filtre ve IOS cihazınızın içerisinde bulunan müzikleri kullanabileceğiniz basit bir ara yüz ile harikalar yaratabileceksiniz.

InShot Video Düzenleyici

InShot Video Düzenleyici

Özellikle Instagram kullanıcılarının sıkça tercih ettiği ücretsiz bir yazılım olan InShot Video Düzenleyici videolar da kesme, birleştirme ve silme işlemleri yapabiliyorken ses ekleme özelliğini de bulundurmaktadır. Kullanılabilecek birçok ses efekt’i haricin de telefonunuzda bulunan mp3 leri de video ve resimleriniz ile birleştirebileceksiniz. Oluşturduğunuz videoları yüksek çözünürlüklü çıktılar ile sosyal medya hesaplarınızı Inshot Video Düzenleyici programına bağlayarak rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

 

Magisto – Video Düzenleyici

Magisto – Video Düzenleyici

Birkaç dakika içerisinde muhteşem videolar yapabilmenizi sağlayacak olan Magisto programında 3 kolay adımda muhteşem videolar oluşturabilirsiniz. Videonuzu seçtikten sonra basit arayüzü üzerinden seçeceğiniz akıllı filtreler ile videolarınıza ekleme yapabilirsiniz. Kullandığı yapay zeka teknolojisi ile müthiş efektlerin verilebileceği videolar hazırlayabileceğiniz yaklaşık 90 milyon kullanıcısı olan Magisto programını Iphone’unuz da mutlaka bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 

VivaVideo – Film Hazırlayıcı

VivaVideo – Film Hazırlayıcı

Videolarınıza istediğiniz yazıları ekleme gibi bir özelliğe ne dersiniz? Vivavideo programı bu durumda imdadınıza yetişiyor ve metin ekleme, tema seçimi, video efektleri ve 1000 den fazla ses efekti ile dikkat çekiyor. Videolarınız kesme, birleştirme, kare alma ve kopyalama gibi işlemleri yapmak için rahat bir arayüz sunan VivaVideo da resimlerinize ekleyebileceğiniz farklı yüz filtreleri 5 farklı modda eklenmiştir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birçok özelliğin yanı sıra 8.99 TL ye bir aylık VIP üyelik satın alarak farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz.

 

Vigo Video Editor

Vigo Video Editor

Videolarınızı hazırlarken diğer video programlarından farklı olarak birçok kategori özelliği sunan Vigo Video Editor, dans, sanat, müzik ve benzeri birçok kategori ile video oluştururken daha rahat hareket etmenize olanak sağlar. Kullandığınız video efektleri ile çok eğlenceli videolar hazırlayacak ve bunların rahatlıkla program üzerinden tüm sevdikleriniz ile ya da özel olarak paylaşabileceksiniz.  Programa özgü olarak Flipster özelliğini kullanarak yetenek yarışına girip meşhur olabileceğiniz derece de videolar ve slaytlar hazırlayabileceksiniz. Yaklaşık 200 milyon kişinin kullandığı ve sosyal ağı ile paylaşılan hikayelerin tamamını Vigo Video Editör ile çok rahat bir şekilde hazırlayabileceksiniz.

Yorum yapın