iPhone için en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları!

iPhone için en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları!

Birazdan sözünü edeceğimiz bu uygulamalar sayesinde yasal yollardan ve ücretsiz olarak müzik dinleyebilirsiniz.

Müzik sektöründe hem üreticinin haklarını koruyan hem de dinleyiciye online olarak ulaşabilen “stream” adı verilen özellik devrim niteliği taşıyordu. Apple Music, Spotify, Tidal ve Fizy gibi online uygulamalar ile müzik keyfi yaşanabiliyor.

Fakat müzik dinlemek için ücret ödemek istemeyen kullanıcıların sayısı da hayli fazla. Peki yasa dışı olmayan yollarla ve ücret ödemeden iPhone’da nasıl müzik dinlenir?

 

muzik

 

 

 

SoundCloud

SoundCloud üzerinden müzik dinlemek için isterseniz üye olup listeler oluşturabilir isterseniz üye olmadan arşivdeki tüm müzikleri dinleyebilirsiniz.

 

 

muzik 2

 

VOX

VOX’un en önemli özelliği lisanslı Bass Equalizer ayarsı sunması. VOX Unlimited Music’te kendi listenizi oluşturabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da şarkı paylaşabilirsiniz. Yeni şarkılar keşfetmeniz de çok olası.

 

 

 

muzik 3

 

Undrtone

Diğer müzik uygulamalarından en büyük farkı kendi içinde bir ‘sosyal medya’ olma özelliği taşıması. SoundCloud tabanında çalışan UndrTone’a Spotify üyeliğinizi bağlayarak çevrimdışı müzik dinleme olanağına da kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

muzik 4

 

Noon Pacific

Yine SoundCloud tabanlı çalışan bir platform olan Nook Pacific kullanıcılara her hafta yeni çalma listeleri öneriyor. Bu seyede yeni müzik keşfetme olanakları artıyor. Noon Pacific ücretsiz oluşunun yanı sıra sade tasarımıyla da kendinden söz ettiriyor.

 

 

 

 

müzik 5

 

White Label

White Label d a yine SoundCloud üzerinden çalışıyor ve Hip-Hop müzik severlerin vazgeçilmezi oluyor. Dinlediğiniz sanatçı hakkında Twitter üzerinden ne konuşulduğunu da uygulamanın içinden görülebiliyor.

 

 

 

 

 

Yorum yapın