IOS 11’de Sms (Mesaj) Engelleme Nasıl Yapılır..

şebeke servis sağlayıcılarının en kötü yanı, kullanıcıların cihazlarında gerçek zamanlı olarak görmeyi istemediği birçok spam sms veya mesajlara izin vermesidir.
Bu yöntemde, cihazda herhangi bir değişiklik yapmayacağız ve istenmeyen mesajların filtrelenmesi işlevselliğini elde edecek şekilde seçenekleri ayarlayacağız. IOS cihazlarında spam gönderenlerden gelen iletileri engellemek ve gelen kutusunun her zaman temiz görünmesini sağlamak için iyi performans gösteren mevcut en iyi uygulamalar listesini sunacağız. Akıllı telefon kullanıcısı olmak için gelen kutudaki iletileri yönetmek veya cihazdaki kalite ve yararlı mesajları filtrelemek için aşağıda listelenen uygulamalardan birine sahip olmalısınız.

# 1 VeroSMS (“link“)

Listemizdeki ilk sırada olan  ve İnternet’te IOS için yapılan spam SMS filtreleme uygulamalarının en iyisidir. Gerçekten odaklanmış ve belirtilen gönderenlerden bazılarının yanı sıra Spam gönderenlerinden SMS’i tamamen engellediğini göreceksiniz, Bu uygulamadaki özelliklerin sayısı, her tür Spam gönderenini engelleme yeteneklerinizi artıracaktır.

#2 SMS Shield (SMS Kalkanı) — (“link“)

Bu’da, ilk sıraya yerleşmek için uygun olan uygulamadır, ancak kullanıcıların yılda 4 dolara abonelik talep ettiği ücretli olması nedeniyle oraya yerleştirmedik. Bu özel uygulamada bulunan özellikler dışındaki SMS spam blokajı için hiçbir şey yapılmaz. Ödeme yaptıktan sonra bu uygulamayı kullanın ve ardından spam SMS’i o kadar kolay kontrol edebileceğinizi göreceksiniz!

#3 SMS Checker (SMS Denetleyicisi) — (“link“)

Bu, ücretsiz bir SMS filtreleme ve yönetme uygulaması olup, spam engelleme işlevselliğini genişletmek için uygulama içi satın alma işlemlerini de içeriyor. Ücretsiz işlevler cihazdan gelen her türlü spam mesajını engellemek için yeterli olsa da. Tek şey, bu uygulamaya seçenekler kullanarak biraz zaman ayırmanız ve dolayısıyla en üst düzeyde fayda sağlayan filtrelerde değişiklik yapmanız gerektiğidir. Genel olarak, bu, en iyi listemizden, iOS’taki istenmeyen SMS’i engelleyebilen uygulamalardan biridir.

Nihayet, bu makalede, size SMS’in istenmeyen spam iletilerini iOS cihazına gönderme eğiliminde olan bu tür operatörlerden SMS’i durdurmanın ve bu nedenle engellemenin yoluyla ilgili tüm bilgileri ve ayrıntıları sunduk. Bu yöntem, kapsamlı ve karmaşık eylemlerin yapılmasını gerektirmez, ancak yalnızca bazı basit adımları izlemeniz gerekir, böylece her biriniz bunu uygulayabilir. Elimizden geleni yaparak, size aynı işlem için en kolay yolu vermeye çalıştık ve umarız ki bu da bu konuyu diğer kullanıcılarla paylaştığı için de bildiği için memnuniyetle karşılarsınız.

Yorum yapın