Instagram Video İndirme !

Bildiğiniz gibi Instagram’da video indirmek mümkün değil. Anca bazı uygulamalar ve  webSiteler sayesinde mümkün.  Bu uygulamalar  şifre istemeden ücretsiz bir şekilde sizin isteğinizi yerine getirmektedir. Şimdi Instagram’da Bir videoyu izliyorsunuz veya herhangi bir kişinin hikayesindeki olan bir videoyu gördünüz ve çok beğendiniz görmüş olduğunuz bu videoyu nasıl indirebiliriz bu yazımızda sizlerde bundan bahsedeceğiz. Pek çok kullanıcının da yaşadığı bu sorun pek çok kişinin ortak bir problemidir. Ama buna getirilen bir çözüm vardır. Sizlere bu yöntemi çözebilecek 2 adet yol göstereceğiz. Instagram şu anki  versiyonunda video indirmeyi ne yazık ki mümkün kılınmıyor. Bu olayı mümkün kılan uygulamaları neden kullanmalıyız? Kullanmalıyız çünkü uygulamalar Instagram şifremizi istemiyor ve güvenli olduğundan %90 eminiz. Peki bu  yüzde onluk kısım ne? o kısmı bizde bilmiyoruz ancak boş verin biz yine de videomuz indirelim. Peki videoyu nasıl indireceğiz gelin buna bir bakalım. Instagram’da video indirme nasıl yapılır? sorusuna şu şekilde cevap verebilirim: IOS, Android ve bilgisayar tarafından farklı yöntemler de farklı işlemler yapılabilir. bu yazımızda sizlere güvenli uygulamalardan bahsedip web sitelerine Yönlendirmeleri  yapacağız.

Instagram Video İndirme Uygulamaları-IOS

App Store üzerinden Instagram’dan video indirmek için birçok  uygulamaya erişebilirsiniz. Ancak sizlere en uygun olanı göstermek veyatta anlatmak istiyoruz. Repostly  Instagram için en iyi Apple App Store uygulamalarından bir tanesidir. Bu uygulamayı telefonunuza kurarak çok kolay bir şekilde videoları indirebilir ,erişebilir aynı zamanda “daha sonra indir” seçeneğine tıklayarak ivdeoları sonra indirebilirsiniz.  Peki bu uygulamayı nasıl kurabilirsiniz?

– Telefonunuzla uygulamayı  App Store aracılığı ile kurun.

– İndirmek istediğiniz videonun bağlantı  adresini almak için Instagram’daki videonun sağ alt köşesinde yer alan Logaya tıklayarak kopyalayın.

–  İndireceğiniz videonun linkini kopyaladıktan sonra uygulamamızda yer alan indirme bölümüne yapıştırarak indir kısmına tıklayabilirsiniz. Bu sayede videonuz saniyeler içerisinde inecektir.

Eğer daha önce indirdiklerinize bakmak istiyorsanız history kısmına gidebilirsiniz.Twitter Facebook veya herhangi bir sosyal medyadaki videoları alıp Instagram’da paylaşma  yapmanıza da yarayabilir.

Instagram Video İndirme Uygulamaları-ANDROID

Android platformunda gerçekten çok kapsamlı uygulamalar yer almaktadır. Apple platformuna bakarsak Android platformda daha fazla ücretsiz uygulama yer almaktadır. Bu ücretsiz uygulamalar sayesinde çok çok faydalı içerikleri Instagram’da paylaşabilirsiniz. Android’de instagram videolarını indirmek için aşağıdaki uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Video Downloader for Instagram

Bunun yanında  farklı uygulamalarda indirebilirsiniz. Fotoğraf veya video indirmek istediğiniz herhangi bir içeriğin adresini yukarıda belirttiğimiz şekilde kopyalayarak Android uygulamasını  yapıştırıp indirebilirsiniz. İndirdikten sonra geçmişinize Türkçe bir kısa yolla bakabilir aynı zamanda değişik platformlarda da onu kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bu sistem sayesinde Facebook’tan aldığınız videoyu anında Instagram’da paylaşabilirsiniz. aynı zamanda Twitter’da olan gönderileri zamanlayıcıyla anında Instagram’a yollayabilirsiniz.

Instagram Video İndirme Uygulamaları-WEB

Internet sitelerinde olayları daha da kolay, Çünkü sadece linki kopyalayıp internet sitesine girip link yapıştırdıktan sonra videoyu anında indirebilirsiniz.  Herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok çünkü siteler sayesinde anında erişim yapıp videoyu yapıştırıp indirebilirsiniz.Peki Başkaların videolarını indirmek ne kadar doğru? Instagram’da başkalarının videolarını indirmek gerçekten yasal ancak kaliteli içerikleri öğreten bir sayfadaki veya da bir kişinin fotoğraflarını çalıp sizinmiş gibi paylaşım yaparsanız insanları kandırırsınız gerçekten başınız derde girebilir. Çünkü bu yaptığınız yasal değil bu yaptığınız emek hırsızlığı olur.Emek hırsızlığı olmaması için sadece komik bulduğunuz videoları kendi sayfanızda paylaşın.Bu sayede emek hırsızlığı yapmamış olacaksınızdır. Umarım yararlı bir içerik olmuştur, hoşçakalın.

Yorum yapın