DroidJack Nedir?

DroidJack Nedir?

Android telefonlarda kullanılan Truva Atı’nın, bilgisayarlarda kontrolü için yapılmış bir yazılımdır. DroidJack Anroid RAT 4.4 2016 Yazılımı sayesinde Dilediğiniz android cihaza casus yazılım bulaştırabilirsiniz. Ulaştığınız casus yazılımı bilgisayar üzerinden kontrolü için DroidJack(Truva Atı Virüsü Yönetim Paneli)’ne  ihtiyacınız olacaktır. Bu yazılım sayesinde dilediğiniz telefona casus yazılımı bulaştırarak o cihazdaki herhangi bir bilgiyi kolaylıkla çalmak için kullanılıyor. Bu yazılım sayesinde takip etmek istediğiniz kişi veya kişilerin telefonuna Truva Atını bulaştırarak O kişiyi kolaylıkla takip ettim neler yaptığını öğrenebilirsiniz. DroidJack Anroid RAT sayesinde Dosya yöneticisine, SMS lere, arama yönetme, WhatsApp okuyucu, kişi listesi görüntüleme, internet tarayıcısı geçmişine bakma, uygulama yöneticisi, GPS konum bulucu, mikrofon dinleme, ön ve arka kamerayı görüntüleme, internet  tarayıcısından site açtırma, SMS gönderme ve bulaştığı telefonun bütün her şeyine erişebilmemizi sağlar. bütün bu saydığım şeyleri tekbir gösterge panelinde görüntüleyebilir ve hepsini anlık olarak erişebilirsiniz. Bütün bu özelliklerin tamamına erişebileceğiniz bu virüsten yararlanmak için 200 dolar kadar parayı gözden çıkartmanız gerekmektedir. Bu virüsü kullanmak yasal olarak bir suçtur. Kişi izlendiğinden haberi olmayacaktır, bu sayede gönül rahatlığı ile telefonu izleyebilirsiniz. fakat kişi özel yazılım kullanarak sizi tespit ederse ve bunun üzerine sizi polise verirse maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacaksınız. Yazılımı kullanıyorsanız çok dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Aksi takdirde hapis cezası veya para cezası ile sonuçlanabilir.

DroidJack Nasıl Kullanılır ?

Yukarıda ne işe yaradığını açıklamış olduğum bu truva atı virüsü Android telefonlara bulaşarak bilgisayarda kullandığınız yönetim paneline gerekli şeyleri göndermektedir. Anlık olarak her şeyi bilgisayar üzerinde kullandığınız panelde görüntüleyebilirsiniz, yazdığımı alıp kullanmaya başladığınız günden itibaren çok dikkatli olmanız ve sinsice davranmanız gerekmektedir. yazılı mı aldınız ve Kullanmayı bilmiyor musunuz? Yazılı mı aldınız ve bilgisayara kurdunuz, bunu yaptıktan sonra sizi ingilizce bir arayüz karşılamaktadır. Virüsü attınığınız telefonun bilgilerine erişip hangi Android  versiyonu olduğunu, tel telefon, ip adresim ne ve hangi ülkeden bağlandığını görebilirsiniz. Kurbanınızın telefonunun internete erişim gelişmediğini kontrol eden bu panelde sadece internet üzerinde kriptolanmış ve program üzerinde çözümlenen veriler dolaşmaktadır. Kullandığınız virüse gelen bilgilere sadece sizde programının geliştiricileri görmektedir. Truva Atını attığınız telefondan istediğiniz APK dosyasını yükleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Programın arayüzünü değiştirebilir zevkinize göre seçebilirsiniz. farklı menü stilleri ile birlikte sizi karşılayan programın masaüstü versiyonu ile tüm işlerini halledecek siniz. Telefona Dilediğiniz zaman bağlanabilirim dilediğiniz zaman bağlantıyı kesebilirsin. kendini imha etme özelliği ile kurbanımızı telefonundan anında Truva Atını kaldırabilirsiniz.

DroidJack Nasıl kurulur?

1-) Öncelikle satın aldığınız dosyaları indirip rardan klasöre çıkartınız.

2-) Generate APK sekmesinden temel trojen kullanma mantığı ile dns adresinizi ve aktif portunuzu virusun telefonda gözükecek ismini vs. girip stealth mode yi işaretleyiniz ve Generate butouna basınız.

3-) Aynı klasör konumuna yazdığınız virus isminde .apk dosyası oluşacaktır.

4-)  Oluşan virusu kurbanın cep telefonuna kurmanız gerekiyor kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Devices sekmesindeki port bölümüne viruse girmiş olduğunuz açık olan port numaranızı girip sağ tarafındaki Off yazan butona basınız.

5-) Dns adresinize güncel ip adresinizi giriniz (DuckDns Tavisyemdir) ve Cep telefonunun bağlantısı gelecektir, gelince görsellerdeki 1. resim gibi bir görüntü oluşur.

6-) Artık kurban cep telefonuyla istediğinizi yapabilirsiniz. Unutmadan kurban cep telefonunda aktif internet bağlantısı olması gerektiğini de hatırlatayım iyi eğlenceler.

DroidJack Çalışmıyor?

Her bir uygulama farklı yazılım dili ile geliştirilmektedir.DroidJack hangi dille yazıldı ? Bu konuda anlattığımız yazılım java dili ile yazıldığı için bilgisayarınızda Java ve Java tools’un yüklü olması gerekir. Çalışmamasının sebebi ise bilgisayarınızda gerekli yazılımlarının bulunmadığından dolayıdır. gerekli yazılımlarını internetten ücretsiz bir şekilde indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. kurmuş olduğunuz bu yazılımların hiçbirinde zararlı yazılım yoktur. fakat DroidJack Yazılımında virüs programları virüs algılayabilir. Bunun sebebi ise sizin yapmış olduğunuz truva atının karşı telefona atılacak APK dosyasını export etmesidir. export edilen bu APK dosyasını karşı  telefona atarak bütün bilgilerini kontrol edebileceğiniz gibi o bilgileri arşiv iletebilirsiniz. DroidJack yazılımını kullanabilmek için Windows XP  işletim sisteminin üzerinde işletim sistemi kullanmanız gerekmektedir.

Yorum yapın