Hızlı bir şekilde PDF oluşturun, hem de ücretsiz

İster Excel, ister PowerPoint, hatta Word dökümanı olsun, PDFMailer adlı sade araç size PDF dosyaları oluşturma konusunda çabuk ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilir. Oluşturduğunuz bu PDFleri herhangi bir platformda kolaylıkla okuyabilirsiniz, bir tablet ya da akıllı telefon gibi. Yükleme bağlamında ise, programın dışında, sanal bir yazıcı sürücüsü de ayrıca yükleniyor. Bu da, tüm uygulamalardan PDF oluşturmanıza yardımcı olacak anlamına geliyor. Yazılımı başlattığınızda, başlangıç ekranında daima Quickstart yani hızlı başlangıç ekranı ile karşılaşacaksınız. Burada, PDF dosyasına dönüştüreceğiniz dosya için uygun aracı seçin. E-posta ile göndermenin dışında, bu amaç için doğrudan çıktı alma, ya da Dropbox içinde depolama seçenekleri de kullanılabilir durumda bulunuyor. Dönüştürmek istediğiniz dosyayı aynı ekranda bulunan boş alana sürükleyin, program anında içeri aktarma ve dönüştürme sürecini başlatacaktır. İşlem tamamlandığında, e-posta programınızla dönüştürülen dosyayı gönderebilir, kaydedebilir ya da doğrudan evinizdeki yazıcıya iletebilirsiniz.

Eğer dökümanlarınızda bir ya da birden çok doğrulama işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, “Edit” butonuna tıklayın. Bu fonksiyon ile, daha fazla metin, görüntü ya da QR kod ekleyebilirsiniz.

Öneri: Eğer programın standart versiyonundaki fonksiyonlar size yetersiz geliyorsa, programın profesyonel versiyonunu, geliştiricinin web sayfasından (gotomaxx.com) sipariş edebilirsiniz.

Öneri: “Settings” butonuna tıklayarak, dosyaların bireysel ya da birlikte işlenmesini belirleyebilir, ya da “Security” sekmesi altından dosyalarınıza bir şifre atayabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Dil: İngilizce

Yorum yapın