En iyi Kombi Marka ve Modelleri 2019 – 2018

Kış aylarında genel olarak ev ısıtmasında kullanmak, dört mevsimde de; sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için doğalgaz enerjisiyle çalışan Kombi seçenekleri her zaman ilk tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. En İyi Kombi Marka ve Modelleri, sunulan hizmetler ve kullanım esnasında sizlere vereceği faydayla birlikte farklı gereksinimler sunması beklenen, sürekli kullanımla birlikte ve yüksek maliyete sahip olması nedeniyle de her zaman kaliteli olması beklenen ürünlerdir. Evinize yeni bir kombi almak veya kombinizin ömrünün olduğunu öğrendikten sonra değişmek istiyorsanız, bazı imkanları ve gereksinimleri de göz önünde bulundurmanız gerekecektir. İhtiyacınız olan en iyi kullanıma ulaşmanız, farklı ihtiyaçlarınızı aynı adan sağlayacak ve ekonomik kullanımıyla da faturalarınızda artışa sebep olmayacak kombi seçimi, daima daha net ve istenilen özellikler arasında olmaktadır.

Yeni bir kombi alırken; marka veya modelden önce ihtiyaç duyduğunuz gereksinimleri karşılayıp, karşılamayacağınıza bakmanız gerekir. En iyi kombi marka ve modelleri hazırlanırken tüm detaylar göz önünde bulundurularak, fiyat/performans karşılaştırmasında da olumlu sonuçlar vermesiyle elde edeceğiniz olumlu sonuçlara göre sıralanmaktadır. Bu nedenle, sizlerde kendiniz için en iyi kombi seçimini yapabilir, hiçbir bilgiye veya markaya ihtiyaç duymadan, en iyi çözümlere ulaşacağınız kombilere ulaşabilirsiniz. Ancak, kullanıcı yorumları tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi; kombilerde de önemlidir. Özellikle olası arıza durumunda servis imkanlarının sunulup sunulmadığını bilmeniz, sizlere fayda sağlayacaktır.

Yeni Bir Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kararınızı kesinleştirip, yeni kombi almak veya kombinizi yenilemek istediğiniz zamanlarda, seçeceğiniz kombide aşağıda olan özellikleri aramalısınız.

– Doğalgaz Tüketimini Az Sağlamalıdır; Günümüzün en büyük sorunlarından olan aylık faturaları kabartmamak için her zaman en az enerji tüketimini sağlayacak kombileri seçmelisiniz. Enerji tüketimi konusunda sizlere sunulacak değerler her zaman çok önemlidir. Bu nedenle, kombi seçimlerinde ilk kıstasınız, tüketim konusu olmalıdır.

– Evinizin Boyutuna Göre Seçimler Yapın; Çok küçük bir eve büyük ve yüksek enerji harcayan kombiler almak gereksiz olacaktır. Büyük bir eve ise; küçük bir kombi seçimi yapmak mantıksız ve yetersiz olacaktır. Özellikle büyük evlerde Yoğuşmalı Kombi seçerek avantajlı ve ekonomik bir seçim yapabilir, küçük evlere ise; Hermetik Kombi seçimi yapmanız önemlidir.  

– Servis Olanakları Geniş ve Yüksek Olan Seçimler Yapın; Kombiler, kolay bozulabilen; en küçük hatalı ayarda bile arıza veren ürünlerdir. Bu nedenle, garanti ve teknik servis olanaklarının en iyi olduğuna inandığını marka ve modellerden seçim yaparak, en doğru sonuçları elde edebilirsiniz. Bu sayede, hem kış aylarında soğukta beklemek zorunda kalmaz, yaz aylarında ise; sıcak su aramazsınız.

– Bilindik Markalardan Vazgeçmeyin;  Her ne kadar fiyatları diğer kombilere göre bir miktar yüksek olsa da, bilindik markalardan asla vazgeçmemeniz gerekir. Çünkü gerek servis, gerekse uzun süreli kullanım konusunda en iyi sonuçları bu şekilde alabilirsiniz.

En İyi 5 Kombi Markası ve Modeli

Gelelim en iyi kombi marka ve modellerine. İhtiyacınız doğrultusunda büyüklüğünü seçebileceğiniz farklı seçenekler sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınızı karşılayacak seçimler yaparak, en iyileri kullanmanız mümkün olacaktır.

– Buderus Logamax Plus GB172i Yoğuşmalı Kombi (30-35 kW)

– Vaillant Turbotec Pro Konvansiyonel Kombi (32 kW)

– Viessman Vitodens 200W

– Alarko Seradens Super Plus Çift Yoğuşmalı (20-24 kW)

– Baymak Duo Tec Premix (20-24 kW)

Tamamen tercihinize ve evinizin büyüklüğüne bağlı olarak seçim yapabileceğiniz bu kombilerin tamamı en iyi olmaya adaydır.

“En iyi Kombi Marka ve Modelleri 2019 – 2018” üzerine bir yorum

  1. Kombide tam yoğuşmalı ve büyük alanı en iyi şekilde ısıtcak kombiyi arıyorsanız kesinlikle demirdöküm derm fiyat olarakta performens olarak da iyi evde varlığı hissedilmiyor o kadar sessiz zırt pırt arıza çıkarmıyor hatta hiç çıkarmıyor

    Yanıtla

Yorum yapın