Doğru Kombi Seçme Rehberi

Doğru Kombi Seçme Rehberi

Yaşam ve teknoloji dünyasında, kombinin yaratıcısı olarak adını duyuran Buderus; çağın ötesinde ürünler tasarlamaya devam ederken, çevreye duyarlı teknolojiyi tercih eden bilinçli kullanıcıların beklentilerini karşılamayı sürdürüyor. Modern insan, gelişen tüketim bilinci ile artık yaşam alanlarında sadece konforla yetinmiyor. Konforla birlikte estetik arayışı, enerji tasarrufu, yaşam alanlarında üstün teknoloji kullanımı, günümüz insanın en büyük beklentileri. Hayatı kolaylaştıran en büyük icatlardan biri olan kombi ise çağın en rahat kullanılan ısınma ve sıcak su sağlama yöntemi. İhtiyacınıza ve beklentilerinize uygun bir kombi seçimi yapmak, teknolojiyi yakalamanızın yanı sıra, aileniz ve sizin için en rahat kullanımı yaratmalı. Performanstan tasarıma, ihtiyaçlarınızı belirleyecek cevapları bulacağınız birkaç madde ile siz de yaşam alanlarınız için en doğru seçimi yapabilir; uzun yıllar sürecek ısınma konforunu yakalayabilirsiniz.

1- Kombi Tercihinde Enerji Tasarrufuna Önem Verin

En küçük evlerden en geniş mekanlara kadar hemen her yerde ısınma ihtiyacınızı karşılarken enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Bunun için doğru kombiyi seçmek son derece önemli. Bulunduğunuz alanı ısıtırken kullanacağınız kombi, enerji tasarrufu sağlayarak hem doğayı hem bütçenizi korumalı. Performansından ödün vermeden doğal gaz faturanızı düşürmeli ve enerji kaynaklarını verimli kullanarak gelecek için şimdiden doğal faydalar sağlamalı. Buderus yoğuşmalı kombi modelleri, daha az yakıt, daha fazla ısı teknolojisi ile yüksek verim elde ettiğiniz ürünlerle düşük faturalar ödemenize imkân tanıyor. Yoğuşmalı kombiler, gazın yanması ile açığa çıkan atık yakıtı yeniden dolaşıma sokarak %40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor.

2- Satış Sonrasında da Teknik Destek Alın

Kombinizin periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanız hem enerji tasarrufu hem de kullanım ömrü açısından önemli bir unsur. Cihazınızın ömrünü uzatmak, yakıt kullanımını etkilediği kadar ısınma veriminizi de etkiliyor. Bunun için, teknik servis ağı geniş, satış sonrası hizmet için her an ulaşabileceğiniz, uzman teknik ekibiyle sizi yeniliklerden haberdar eden bir marka ile çalışmak avantaj sağlıyor. Kombinizi seçerken, ek garanti ve ek bakım süresi imkanlarından da yararlanabilir, böylece kombi arıza olasılıklarını en aza indirecek bakımları zamanında yaptırabilirsiniz.

3- Yeni Nesil Yoğuşmalı Kombileri Tercih Edin

 Her evde yaşam farklı bir ritimle akıyor ve teknolojik ürünlerin alışkanlıklarına uygun, akıllı donanımlara sahip olmasını isteyenlerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Siz de kombiniz evinize yaklaştığınızı algılayıp odalarınızı ısıtmaya başlasın ve sıcak suyunuz siz eve gelmeden hazır olsun isterseniz; Buderus’un yeni nesil kombi aksesuarlarıyla konforlu bir hayata hazırlanabilirsiniz. Evinizin sıcaklığını her yerden kontrol edebileceğiniz bu uygulamalar, enerji tasarrufu sağlarken hem doğayı hem bütçenizi koruyor. Yoğuşmalı kombi modellerinin, sıcaklığı istediğiniz derecede tutmanızı sağlayan oda termostatları hafıza ve coğrafi konuma göre ideal ısıyı belirlerken size rehberlik ediyor. Böylece doğal gaz kullanımında %20’ye kadar tasarruf sağlıyor. Ayrıca, Buderus kombi servisi, akıllı oda termostatları, kablosuz kumanda sistemleri hakkında bilgi alabileceğiniz iletişim olanakları sunuyor.

 4- Kombiniz Hem Verimli Hem Dekoratif Olsun

Kombinizi artık dolapların içine gizlemek ve ısınma konforunu büyük, göz yoran modelleri ile gölgelemek istemiyorsanız, estetik kombi tasarımlarını kolayca dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu tasarım kombiler, boyutları kadar şık ön panelleri, dijital titanyum cam ekranları, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile mutfağınızın dekorasyonunda estetik dokunuşlar yaratabilir. Minimal alanlara uyum sağlayan kompakt tasarımlar ise mekanla bütünleşerek yerden de tasarruf etmenizi sağlar. Böylece en dar alanlarda bile teknolojiyi estetikle bir arada kullanabilirsiniz.

Buderus’un geniş teknik destek ağından ve ücretsiz keşif hizmetinden yararlanarak siz de yaşam alanınıza uygun olan kombiyi seçebilir; uzun yıllar boyunca çevre dostu bir ısınma sistemine sahip olmanın keyfini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın