Bilginizi Satarak Para Kazanabileceksiniz

Evet, artık bilginizi satarak para kazanabileceksiniz. Başta öğrenci kardeşlerimiz için düşünülmüş olan makale yaz-sat platformu makaleyaz.net sitesi, ister boş vakitlerinizi değerlendirerek ister internet üzerinden ekstra gelir elde etmeyi düşünen herkes için artık yayında.

Amacımız, öncelikle okul ve iş hayatında edindiği bilgi birikimini ihtiyaç sahiplerine aktarılmasıyla bilgini artık değerli bir şey olduğunu herkese ispat etmektir. Günümüz de internet ortamında, özgün ve yazım kurallarına uygun bir makalenin değeri ciddi anlamda alım-satım potansiyeline ulaşmıştır. Bu nedenle, başta web sitesi sahibi olanların ve içerik ajanslarının sürekli bir içerik ihtiyacı doğmuştur. Benzersiz, özgün ve yazım kurallarına uygun makalelerin, günümüzün trendlerine uygun bir şekilde kaleme alınmış olması, platformumuz üzerinden potansiyeli yüksek bir ticaret ortamına da dönüşmekte. Bu da, öncelikle edinilen bilginin kurallara uygun halde yazıya dökülmesi sonucu alıcı ve satıcı arasında kazan-kazan prensibiyle aksiyon yaratmaktadır.

Şayet öğrenciyseniz, ihtiyacınız olan tek şey sitemizden bir üyelik açıp ve bildiklerinizi, takip ettiklerinizi, derleyebildiğiniz her türlü değerli içeriği sitemize formdaki kurallara uygun olarak eklemektir. En kısa sürede editörlerimiz tarafından kontrol edilip, satılmak üzere sitemize eklenecektir.

Üstelik 2018 senesi sonuna kadar, sadece %5 gibi çok uygun bir komisyon ile satışlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Örneklemek gerekirse, 100 kelimesi 1,5 TL fiyat değerlemesiyle sitemize eklediğiniz bir makale 350 kelime varsayalım. Bu makalenin değeri, fiyat tarifesine göre 5, 25 TL’dir.

Makaleyaz.Net üzerinden satış gerçekleştiğinde, üyelik panelinizdeki bakiye hanesine , %5 komisyon sonrası yansıyan tutar 4, 98 TL olarak yansır. Bu tutar hem çekilebilir bakiyeniz hem de varsa içerik ihtiyacınız, sitemiz üzerinden diğer içerikleri alabilmeniz için kredi olarak kullanılır.

Sitemiz ayrıca, bilinen benzer platformlar arasında, en düşük para çekim limitine sahiptir. Bakiyeniz 20 TL ve üzeri ulaştığı anda, sitemiz üzerinden anında para çekim talebi oluşturabilirsiniz.

Ödemeniz 1-3 saat arasında kesintisiz olarak banka hesabınıza yansıtılır.

Sizde kaleminize güveniyor, boş vakitlerinizi artık sürekli artış gösterecek bir potansiyelde gelire dönüştürmek istiyorsanız, hemen sitemize üye olup yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz. Ülkemizin bilgi ve eğitime olan inancı, aynı zamanda makaleyaz.net sayesinde gelir elde etmenizde de sizlere vesile olacak.

Yorum yapın