Belki de Adını İlk Kez Duyacağınız 5 Eğlenceli Microsoft Servisi

Belki de Adını İlk Kez Duyacağınız 5 Eğlenceli Microsoft Servisi

Microsoft belki de dünyanın en tanınan markalarından en büyük şirketlerinden birdir. Windows ile milyarlarca eve giren Microsoft belki de birçok kişinin bilmediği ürünlerle de kullanımda. Bunlardan bazıları oldukça fonksiyonelken bazıları da inanılmaz eğlencelidir. Her geçen gün yeni atılımlara yönelen Microsoft hayatımızın her alanında bulunmaktadır.

 

Microsoft’un eğlenceli bir o kadar da ilginç uygulamaları:

1.How old uygulaması: Birinin yaşını merak ediyorsunuz fotoğrafını bu uygulamaya yüklemeniz yeterli olacaktır. Microsoft’un bu uygulaması beklenmedik derecede iyi sonuçlar vermekte. Ufakta olsa yanılmalar yaşasa da kim kaç yaşında bilebilirsiniz.

2.What dog: Microsoft uygulamaları için ayrı bir yeri olan What Dog sayesinde size en uygun köpek cinsini bulabilirsiniz. Fotoğrafınızı uygulama içine yüklediğinizde bütün köpek cinsleri arasında size en çok benzeyen köpek cinsini tespit edersiniz.

3.Celebs Like Me: Çok popüler olan uygulama sayesinde ünlülerden en çok kime benzediğiniz ortaya çıkıyor. Genelde söylenen şey seni birine benzetiyorum ama çıkaramıyorum sözü bu uygulama ile tarihe karışıyor. Fotoğrafınızı yüklemeniz ve beklemeniz yeterli en çok benzediğiniz ünlüyü öğrenebilirsiniz.

4.Telepathwords: Girdiğimiz nerdeyse her sitede uygulamada şifre kullanmaktayız. Güvenliğin her geçen gün daha da zorlaştığı nasıl şifre koysak da hesabımızı güvene alsak dediğimiz dönemde çok işe yarayacak bir uygulama. Bu uygulama sayesinde kullanmak istediğimiz şifreyi siteye giriyorsunuz ve o size şifrenizim ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor.

5.Worf Flow Keyboard: Klavyenizi daha hızlı hale getiren bu uygulama sayesinde herhangi bir sitede dolaşırken klavyenizin kısa yollarından yararlanabilirsiniz bu sayede daha hızlı ve verimli çalışma olanağı bulursunuz. Zamandan ve enerjinizden tasarruf edebilirsiniz. Microsoft’un bunun gibi daha birçok ürünü bulunmaktadır.

Yorum yapın