Anlık Mail Adresi / Tek Kullanımlık Mail Açma !

Merhabalar değerli okurlar, bu makalemizde anlık / tek kullanımlık mail açma ve kullanma konusu hakkında bilgi vereceğiz. Bunun için araştırma yaptık ve çalışan kaliteli 2 adet servis bulduk mail açma işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız bu iki servisi kullanarak sadece açmak istediğiniz mail adresinizi belirtin ve göndermek istediğiniz mail’i gönderin ve/veya gelmesini beklediğiniz maili gelen kutusunda görün. Bu servisleri legal / illegal konular için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

1# Site: https://temp-mail.org/
Kullanımı: Sol Menüde Degiştir Sekmesine Tıklayarak Mail Adını ve uzantısını Belirliyoruz örnek: [email protected] sonra yenile sekmesine tıklayıp üye olacagınız sistemlerden gelen mailleri bekleyebilirsiniz Kullanımı Gayet Basit Ve Facebook Gibi Sosyal Hesaplar Rahatlıkla Açılabiliyor.

2# Mail açmak kadar sıkıcı bir şey yoktur hele ki binlerce hesabımız varken üstüne her bir şey için mail açmak kadar sıkıcı bir durum yoktur. ben de biraz araştırdım ve sizler için güzel ve kullanışlı bir mail sitesi buldum sitemiz budur mailinator.com Hemen siteye giriyoruz karşımıza bir giriş kutusu çıkacaktır oraya açmak istediğiniz isimde mail ismini yazıyorsunuz ve evet diyorsunuz işlem tamamdır.

Bu iki yöntemi kullanarak isimsiz mail gönderme veya gizli mail gönderme gibi konularında üstesinden gelmiş olursunuz. göndermiş olduğunuz mail adresine bu tek kullanımlık mail adresleri ile göndermiş olursunuz ve bu mail adreslerinin kaydı hiç bir şekilde tutulmamaktadır. Ancak yinede tamamen izinizi kaybetmek isterseniz : Bu mail servislerine (sitelere) Tor Web veya VPN aracılığı ile’de bağlanabilirsiniz.

 

Yorum yapın