Android İçin En İyi “5” Efekt Uygulamalası (Programı) 2018

Anı ölümsüzleştirmenin en iyi çözümü olan fotoğraflar, akıllı telefonların kamera özelliklerinin artmasıyla birlikte daha farklı anlamlar kazanıyor. Her zaman farklı manzaralarda elde edeceğiniz eşsiz pozlar, yalnızca telefon kamerasıyla yeterli kalmayıp, farklı efekt ve fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla eşsiz ve profesyonel bir dokunuşu hak etmektedir. Android İçin En İyi ‘’5’’ Efekt Uygulaması sayesinde, sizlerde profesyonel bir kameraya ve fotoğraf makinesine sahip olmasanız bile, her zaman etkileyici unsurları ve farklı efektleri elde edebileceğiniz, istemediğiniz kısımları rahatlıkla kesip veya ekleme yapacağınız fotoğraf düzenleme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Farklı efektler, kullanım özellikleri sunmaları sayesinde, 5 uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

– Adobe Photoshop Express

Masaüstü sürümüyle harikalar ortaya koymanızı sağlayan Adobe Photoshop Express, o kadar kapsamlı olmasa da, mobil cihazlarda da en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyor. Çektiğiniz fotoğrafları kırpma, düzenleme, otomatik düzeltme, kontrast, pozlama dengesinin sağlanması, düzeltmeler, 80’den farklı efekt seçenekleriyle birlikte, başka hiçbir uygulamaya ihtiyacınızın kalmamasını sağlıyor. Üsteli sorunsuz olarak tek tıkla sosyal medyada paylaşma özelliği de sunmaktadır.

– VSCO

Profesyonel mobil fotoğrafçılıkla uğraşan herkesin yolunun düştüğü VSCO uygulaması, Android cihazlarınızda en iyi sonuçları alabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Birbirinden farklı efekt seçenekleri, kolay ve anlaşılır arayüzü ve rahat anlaşılır bir dille sizleri yönlendirmesi sayesinde, diğer uygulamalarda ulaşabileceğiniz tüm özelliklerin yanı sıra; fotoğrafları direkt olarak içerisine atabilme özelliği de sunmaktadır. Düzenlemenin ardından ister paylaşın, ister yalnızca kaydedin.

– Afterlight

VSCO uygulamasından sonra en fazla tercih edilen ve daima daha kaliteli kullanım imkanı sunan Afterlight, 15 fotoğraf ayar aracı, 59 farklı filtre özelliği ve 77 çerçeve içermektedir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu özelliklerle birlikte, istediğiniz sıradan bir fotoğrafı profesyonel olarak düzenleyebilir, en iyi şekilde paylaşabilirsiniz.

– Snapseed

Rahat kullanımının yanı sıra; JPEG ve RAW dosyalarının içerisinde bulunan tüm fotoğrafları da sorunsuz olarak açma imkanı sunan Snapseed, bu özelliğiyle diğer efekt uygulamalarından ayrılıyor. 29 farklı araç ve filtre özelliği içermesiyle birlikte, sizlerde istediğiniz her türlü fotoğrafa sorunsuz olarak işlemler yapabilir, profesyonel çalışmanın farkını yaşayabilirsiniz.

– LightX

En önemli özelliği ve diğer uygulamalardan ayrılan noktası, sanatsal fotoğraf çalışması yapabilmenizdir. LightX uygulamasıyla birlikte, fotoğraflarınızın arka planını tamamen ortadan kaldırabilir, istediğiniz farklı bir dokuyu işleyebilirsiniz. Rahat ve anlaşılır yapısıyla birlikte, 15 farklı özelliği de kullanmanıza sunmaktadır.

Tüm uygulamaları Google Play Store üzerinden indirebilir, ücretsiz olarak kullanım sağlayarak en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın