Android En iyi “3” Video İndirme Programı (Uygulaması) 2018

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube üzerinde izlediğiniz bir videoyu, silinme ihtimaline karşın veya daha sonraları internet kotanızdan tüketmeden tekrardan izlemek için indirmeniz en mantıklı çözüm olacaktır. Ancak, YouTube ve Google, video sitesinden herhangi bir yolla video izlenmesine müsaade etmemektedir. Android En İyi 3 Video İndirme Programı sayesinde bu işlemi daha rahat gerçekleştirebilir ve engellerden de kurtulabilirsiniz. Kolaylık video indirmenizi sağlayan en iyi uygulamalara Google Play Store üzerinden ulaşmanız maalesef mümkün değil. Çünkü YouTube platformunun sahibi olan Google, video indirme konusunda oldukça hassas bir tavır izlemektedir.

Sizlere sunulan video indirme programlarını/uygulamalarını kendi sitelerinden rahatlıkla indirebilir,  hiçbir engele takılmadan YouTube üzerindeki tüm videoları Android işletim sistemine sahip telefonunuzda izleyebilir, depolayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; telefonunuzun Ayarlar kısmından, Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver bölümünü aktif hale getirmeniz olacaktır.

– Videoder

Herhangi bir ücrete veya uygulama içerisindeki satın almayla uğraşmamanızı sağlayan Videoder, sadece YouTube üzerinde değil; Instagram, Facebook ve Twitter gibi farklı platformları da desteklemesi sayesinde, hangi platformdan video beğenirseniz, oradan indirme şansını elde etmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra; sadece indirme amacıyla değil, yüksek çözünürlükte ve kalitede kullanım sağlamanıza da imkan tanıyacaktır.

– TubeMate

YouTube üzerinden video indirmenize imkân tanıyan TubeMate, aynı zamanda MP3 formatında indirmeniz için de bir araç bulundurmaktadır. Düşük boyutta ve kaliteli olarak sizlere YouTube videolarını ve MP3 tarzında şarkı olarak sunan uygulama, işinize yarayabilir.

– KeepVid

Birçok müzik indirme uygulaması olsa dahi; KeepVid, 27 farklı video indirme sitesini desteklemesi sayesinde ve daha hızlı indirme fırsatı sunmasıyla diğerlerinden bir adım öne geçiyor. Bunun yanı sıra; 4K çözünürlükte videolar indirmenize olanak sağlayan uygulamada, MP3 olarak direkt indirme de sağlayabilirsiniz.

Google Play Store içerisinde bulunan video indirme programlarının belli bir süre sonra kaldırılması nedeniyle, bu uygulamaları kendi sitelerinden 3. şahıs uygulama olarak indirmenizde  fayda var. Daha uzun süreli kullanım için gereklidir.

Yorum yapın