Android için En iyi “3” Antivirüs Uygulaması (Programı)

Android için En iyi “3” Antivirüs Uygulaması (Programı)

Andorid işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa, açık yazılım olmasının da etkisiyle birlikte virüslerle daha fazla sorun yaşamanız muhtemeldir. Çünkü her zaman indirebileceğiniz uygulamaların içinde, üçüncü parti yazılımlara müsaade edilmesiyle birlikte, istediğiniz her şeye rahatlıkla ulaşmanızın da bir bedeli olarak karşınıza çıkıyor. İstediğiniz en iyi uygulamaları sorunsuz olarak kullanmak için güvenebileceğiniz Android için en iyi 3 antivirüs uygulaması sayesinde, kolaylık ve eşsiz bir deneyim yaşamanız mümkün olacaktır. iPhone kullanıcıları için bu durum pek fazla önem teşkil etmiyor olsa da; söz konusu Android işletim sistemine sahip olan telefonlar olunca, her zaman dikkatli davranmanızda fayda göreceksiniz.

Özellikle Google Play Store dışındaki platformlardan indirme yaptığınız zamanlarda, kontrolün sizin elinizde olmadığını da göreceksiniz. Telefonunuzda yavaşlama görmemek, farklı problemler yaşamamak için, Android İçin En İyi 3 Antivirüs Uygulaması arasından seçimler yaparak, sizler için en iyi olanakları sunan uygulamaları da rahatlıkla edinebilir ve telefonunuzun problemsiz kullanımına destek olabilirsiniz. Şimdi Antivirüs programlarının özelliklerine geçerek, seçimde değerlendireceğiniz unsurlarla sizleri buluşturacağız.

– Avast Mobile Security & Antivirüs 2018 – 2019

Google Play Store üzerinden en fazla indirmeye sahip olan Avast Mobile Security Antivirüs, alanının en iyilerinden biridir. Telefonunuza bulaşacak olası problemli yazılımları ve virüsleri anlık olarak yakalayıp, silme konusunda eşsiz bir deneyim yaşamanızı, telefonunuzu istediğiniz zamanlarda tarayarak virüs olup olmadığını da tespit etme konusunda eşsiz bir hizmet sunacaktır. 2016 yılında AVG’yi satın almasının ardından daha da gelişmiş bir uygulamayı ortaya koyan antivirüs sayesinde, telefonunuzu tamamen güvence altına alabilirsiniz.

– Avira Antivirüs Security 2018 – 2019

Masaüstü sürümünde eşsiz bir deneyim sunan Avira Antivirüs Security 2018, ücretsiz yapısıyla da göz dolduruyor. Bağımsız olarak gerçekleştirilen testlerin birçoğun %100 virüs yakalama potansiyeli sunduğunu ve kaliteli bir Android koruma işlemi sağladığı belirtilen bu Antivirüs programında, tarama konusunda da problem yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Anti-Hırsızlık özelliğiyle de telefonunuzda bulunan zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlayan uygulama, doğru sonuçlar almanıza destek oluyor.

– Mobile Security & Antivirüs ESET

Yine kaliteli antivirüsler arasında bulunan ve virüs içeriklerini %100’e kadar kesmeyi başarabilen Mobile Security & Antivirüs ESET, aradığınız en iyi koruma yöntemi olmaya aday uygulamalardan birisidir. İstediğiniz zamanlarda problemsiz olarak kullanabileceğiniz, tarama özelliği başta olmak üzere; her türlü kötü yazılımdan otomatik olarak kurtaran uygulama, özellikle ön bellek ve RAM temizleme konusunda da başarı sunmaktadır.

Yazı içeriğinde bulabileceğiniz bilgiler

Yorum yapın