Android için en iyi 15 WiFi hack uygulaması

Android için en iyi 15 WiFi hack uygulaması inceledik: En iyi Android uygulamalarını kullanarak Android’inizde Wi-Fi şifrelerini bulma zamanı.
Burada, kablosuz ağ güvenliğini kırmak için kullanacağınız bazı en iyi uygulamaları tanıttık. Bu uygulamalar yalnızca ROOT’lu Android’de çalışır ve bunun için Android’de nasıl root olacağınızı araştırın.

#1 Wps connect

Wps Connect, root bir Android telefon için Android Wifi Hacking uygulamasıdır. Bu uygulamayla, aynı kablosuz ağı kullanarak diğer kullanıcının net bağlantısını devre dışı bırakabilirsiniz. WPS Connect uygulamasını kullanarak, herhangi bir kablosuz ağı kesebilir ve otomatik olarak herhangi bir şifre korumalı Wi-Fi ağına bağlanabilirsiniz. WPS connect’i yükleyin ve çevrenizdeki Wi-Fi şifrelerini kırmaya başlayın.

#2 Wifi Wps Wpa Tester

Root’lu Android’inizle çalışacak ve çevrenizdeki kablosuz ağa girmek için en iyi uygulamalardan biri olan Wifi Wps Wpa Tester. Bu uygulamayı kullanarak, uygulama tarafından hedef alınabilecek bazı güvenlik açıklarına sahip modemlerin bir kısmına bağlanabilirsiniz. Bu yüzden bu uygulamayı deneyin, kesinlikle düşündüğünüz en iyi sonuca ulaşacaksınız.

#3 Wifi Kill

wifi şifresi kırma

Wifi Kill, wifi ağına bağlı olan tüm cihazları düşürmeye yarayacak harika bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, aynı kablosuz ağa bağlı diğer tüm cihazların internet erişimini kolayca engelleyebilirsiniz. Bu nedenle, Android cihazınızda bu harika uygulamayı denemelisiniz.

 

 

#4 Wifi Inspect

Anroid wifi şifresi kırma uygulaması

WiFinspect, Bilgisayar Güvenlik uzmanları ve sahip oldukları veya izin aldığı ağları izlemek isteyen diğer ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış, yani bir güvenlik denetimi aracı olan bir saldırı aracı olmayan, çok amaçlı bir araçtır. Bu nedenle, Android cihazınızda bu harika uygulamayı denemelisiniz.

 

 

#5 ZAnti Penetration Testing Android Hacking Toolkit

zANTI, güvenlik yöneticilerinin bir düğmeye basarak bir ağın risk düzeyini değerlendirebilmesini sağlayan bir mobil penetrasyon testi aracıdır. Bu kullanımı kolay mobil araç seti BT Güvenlik Yöneticilerinin gelişmiş bir saldırgana benzeterek yaparak kurumsal ağın güvenliğini aşmak için kullandığı kötü niyetli teknikleri tespit etmesini sağlar.

#6 Fing Networks Tools

Wifi şifresi bulma

Fing Networks Tools, Root’lu Android’iniz üzerinde çalışan en iyi ağ analizi araçlarından biridir. Birkaç saniyede hangi cihazların Kablosuz ağınıza bağlandığını öğrenin. Bu uygulama hızlı ve doğru sonuçlar verir. Fing, ağ analizi için profesyonel bir uygulamadır. Basit ve sezgisel bir arayüz, güvenlik düzeylerini değerlendirmenize, davetsiz misafirleri tespit etmenize ve ağ sorunlarını çözmenize yardımcı olur.

# 7 Arpspoof

Arpspoof, orijinal olarak Dug Song tarafından dsniff paketinin bir parçası olarak yazılan ağ denetimi için bir araçtır. Bu uygulama yerel ağdaki trafiği, ARP yanıtlarını oluşturup onları yerel ağ yollarındaki belirli bir hedefe veya tüm ana makinelere göndererek yeniden yönlendiriyor.

#8 Network Discovery

Network Discovery, işleyişini gerçekleştirmek için Root erişim gerektirmeyen oldukça basit ve güzel bir uygulamadır. Dolayısıyla, Android’in şu anda bağlı olduğu tüm ağ ayrıntılarını takip etmek için bu harika uygulamayı kullanabilirsiniz.

#9 Nmap for Android

playstore wifi şifresi kırma

Nmap (ağ eşleyicisi), farklı ağ tarayıcı (port bulucu) aracı arasında en iyi olanıdır, Nmap esas olarak Unix OS için geliştirilmiştir ancak şimdi Windows ve Android’de de mevcuttur. Bu uygulama resmi bir uygulama değil, iyi görünüyor.

 

 

 

# 10 Network Spoofer

Telefondan wifi şifresi kırma

Bu uygulama, Android için en iyi güvenlik test araçlarından biridir. Ve bu, Android tabanlı akıllı telefonlarından başkalarının bilgisayarlarındaki web sitelerini değiştirmek için kullanılabilir. Bu tam bir penetrasyon test aracı olmasa da, yine de Android’inizle belirli bir ağa saldırmanın ne kadar kolay veya zor olduğunu gösterebilir.

 

#11 WiFi Finder

Wifi şifresi nasıl kırılır

Wi-Fi Bulucu, ücretsiz ya da ücretli halka açık Wi-Fi erişim noktalarını çevrimiçi veya çevrimdışı bulmak için en iyi uygulamadır – hareket halinde olan Skype kullanıcıları için mükemmel. Wi-Fi hotspot detayını, çağrı yerini görüntüleyebilir, yol tarifi alabilir veya hotspot’u paylaşabilir, Sonuçları yere göre (kafe, otel vb.) Veya sağlayıcı türüne göre filtreleyebilir, çevresindeki Wi-Fi aktif noktalarını tarar.

#12 Wifi Analyzer

kablosuz internet şifresi kırma

Android telefonunuzu bir Wi-Fi analizörüne dönüştürür! Çevrenizdeki Wi-Fi kanallarını gösterir. Kablosuz modemler için daha az kalabalık bir kanal bulmanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

#13 WiFi You

Kablosuz modem şifresi kırma

WiFi YOU, kullanıcılar tarafından dünya çapında paylaşılan milyonlarca wifi şifresi toplayan ve bunları ücretsiz ağ ve trafik tasarrufundan zevk alan bulut sunucumuzdan saklamanızı sağlayan güçlü bir uygulamadır. WiFi anahtarınız olacak ve yakınınızdaki tüm mevcut WiFi ağlarını otomatik olarak bulacaktır. Tek bir tıklamayla ücretsiz wifi’ye bağlanabilirsiniz.

# 14 Aircrack-ng

wifi şifre kırma indir

 

Ağ güvenliğini test etmek için Aircrack-ng’yi sadece ağınızı korumak için yeterli korumayı uyguladığınızdan emin olmak için kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, WiFi ağınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

# 15 Kali Linux Nethunter

wifi şifre kırma nasıl yapılır

Herkes Kali Linux’u bilir. Kali Linux çeşitli korsanlık amaçları için kullanılan bir işletim sistemidir. Kali Linux Nethunter temelde pek çok korsanlık amacıyla kullanılabilecek ilk açık kaynak Android penetrasyon test platformudur.

 

 

 

 

“Android için en iyi 15 WiFi hack uygulaması” üzerine 3 yorum

    • Youtube’de bahse konu ile alakalı onlarca video mevcut, izleyip gerekli işlemleri uygulayıp yapabilirsiniz.

      Yanıtla

Yorum yapın