Windows İçin En İyi (18) Driver (Sürücü) Bulma / Güncelleme Programı

Bilgisayarınızın verimli bir şekilde çalışması için, Windows Sürücülerinizin en güncel sürümlerinin yüklendiğinden emin olmalısınız. Burada size Windows için en iyi 18 sürücü güncelleme aracını sunuyoruz.

1# Driver Booster
Driver yükleme

Driver Booster, Windows’un tüm sürümleriyle uyumlu ve hem ücretli hem de ücretsiz kullanıcılar için tatmin edici bir özellik olan en iyi ücretsiz sürücü güncelleme aracından biridir. 200.000 sürücüyü destekliyor. Yeni güncellemeler geldiğinde, Driver Booster programının içinden indirmeye başlayabilirsiniz. Eski ve nadir olan tüm sürücülerin otomatik olarak güncellendiğinden eminseniz, pro sürümü kullanışlıdır.

Pencerenizde bir sorun oluşursa, sisteminiz bozulmamasını sağlamak için eski sürücülerin yedeklemesini yapar. Tarama yaparken eksik ve sorunlu tüm hataları giderir. İndirilen tüm sürücüler WHQL geçidi, bu yüzden kaynak için endişelenmeyin.

2# Driver Booster

driver güncelleme

Slim Driver, güncel olmayan sürücüleri güncelleyebilen, şu anda yüklü olan sürücüleri yedekleyebilen ve sürücüleri kaldıran ücretsiz programlardan biridir. Bulut tabanlı bir tarama sistemi kullanır. Ücretsiz sürümü ile, tek bir tıklamayla birim güncellemelerini kolayca tarayabilir ve indirebilirsiniz.
Hangi sürücülerin güncelleneceği konusunda detaylı rapor sunmaktadır. Bulduğunda, yakın zamanda yüklenen sürücünün güncelleme tarihinin yanında yayınlanma tarihini kolayca görebilirsiniz. Bu, güncellemenin gerçek olduğunu gösterir.

3# Driver Talent

windows sürücü yükleme

Driver Talent, bir başka sürücü güncelleme aracıdır. Bu program tarama yapar ve sürücüleri ücretsiz indirir, ancak dosyalara göz atarak bunları yüklemeli siniz. Size sürüm tarihi ile sürüm numarası sunar ve indirmenize olanak sağlar.

Driver Talent ayrıca, tüm ağ sürücülerini içeren ve sürücüyü yüklemeniz gereken çevrimdışı çalışmalar içeren alternatif bir sürüm sunar.

4# Driver Identifier

windows 7 driveri

Driver Identifier, yukarıda bahsedilen tüm araçları geride bırakan benzersiz bir özellik içeren ücretsiz sürücü güncelleme araçlarından biridir. Windows’unuz tamamen yeni ise, ağa bağlanmak için ağ sürücüleriniz olmayabilir. Gerekli sürücüleri tarar ve size indirilen tüm bağlantıları içeren bir HTML dosyası sağlar. İnternet bağlantısına sahip başka bir bilgisayara aktarabilir ve gerekli sürücüleri karşıdan indirebilirsiniz.

 

#5 Free Driver Scout

windows 7 64 bit driver

Free Driver Scout, Windows PC’nizi denemekten mutluluk duyacağınız bir başka en iyi araçtır. Bu aracı kullanarak, Windows PC’nizdeki tüm sürücüleri otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Süreci başlatın ve otomatik güncelleme yapmak için arkanıza yaslanın.

 

 

 

 

#6 Device Doctor

windows 10 driver yükleme

 

Device Doctor, bilgisayarınızın donanımını tarayan ve aygıtlarınız için yeni bir sürücü güncelleştirmesi olup olmadığını kontrol eden ücretsiz bir Windows uygulamasıdır. Ayrıca, “tanımlanamayan aygıtlar” için sürücüleri Windows, Aygıt Yöneticisin’de bulur.

 

 

#7 DriverMax

DriverMax, bilgisayarınızın sürücülerini güncelleme şeklinizi değiştiren bir araçtır. İhtiyacınız olan tüm sürücüleri aramanın ne kadar zor olduğunu unutmayın. DriverMax bunu değiştirdi. Artık bunu kendiniz yapmak zorunda değilsiniz,  Bilgisayarınızı tarar ve eksik veya eski / hatalı sürücüleri belirler, onları indirir ve sizin için kurar.

#8 Driverclouds

Farklı bir şekilde çalışır. Benzersiz olan ücretsiz bir sürücü güncelleyicisidir; tarayıcının kendisinden geçiyor. Güncellemeyi / taramayı işlemleri tamamen web sitesi üzerinden yapıyor. Sonra web sitesi bilgisayarınız için gerekli sürücüyü gösterecektir.

#9 DriverPack Solution

DriverPack, sistem yapılandırması olmadan bile tek bir tıklamayla bilgisayarınızı yapılandırmanızı sağlar. Aynı zamanda, programın ek özellikleri olan gelişmiş kullanıcılar için bir modu vardır.

#10 Snappy Driver Installer

Süratli sürücü yükleyici Lite, Internetiniz yavaşsa ya da sürücüleri çok sık yüklemek / güncellemek için aracı kullanmayı düşünmüyorsanız idealdir. Donanımınızı taramak için indeksleri indirebilirsiniz.

#11 Driver Reviver

Driver Reviver, eski ve eski sürücüler tanımlamak için bilgisayarınızı tarar. Sürücü Reviver PC’nize ve donanıma optimum performans geri yüklemek ve ömrünü uzatmak için bu sürücüleri hızla ve kolayca güncelleyebilirsiniz.

#12 Driver Support

Aktif Optimizasyonlu Sürücü Desteği, ilgili üreticilerin web sitelerinden ücretsiz olarak sürücüler aramanıza yardımcı olabilir. Driver Support, PC’nizdeki sorunları teşhis etmek, bu sorunları destek ve sürücü eşleştirme teknolojisi ile çözmek ve bilgisayarınızın performansını optimize etmek için yenilikçi bir yol sağlar.

#13 Driver Navigator

Driver Navigator, Windows bilgisayarınızda bulunabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm bilgisayar sürücülerinizi hızlı ve otomatik olarak güncellemenize yardımcı olur. Uyumsuz veya bozuk sürücüleri onarmanıza da yardımcı olur.

#14 Driver Finder

DriverFinder, Windows tabanlı bilgisayarlar için tarama, güncelleme ve indirme yardımcı programını içeren gelişmiş bir sürücüdür. Bireysel sürücüler, cihaz üreticisi web sitelerini el ile ziyaret ederek serbestçe kullanılabilir.

#15 Smart Driver Updater

Smart Driver Updater, tüm donanım aygıtlarınızı kapsayacak 1.2 milyondan fazla sürücüye sahiptir. Smart Driver Updater ile tek bir tıklamayla tüm PC sürücülerinizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

#16 Winzip Driver Updater

Winzip Driver Updater, yazılım ve donanım aygıtları için en güncel ve en güncel sürücülerin geniş bir veritabanına sahiptir. Sürücü Güncelleyicisi sisteminizi tarar ve eski Windows sürücülerini belirler.

#17 Advanced Driver Updater

Advanced Driver Updater, sisteminizi eskiyen sürücüler için tarayan ve en yüksek performansı için onları güncelleyen kolay kullanımlı bir yardımcı programdır. Advanced Driver Updater, internette en son sürücüleri bulur ve bilgisayarınıza kurar. Birkaç basit tıklama ve bitti.

#18 Driver Easy

Windows için sürücüleri el ile bulmak çok uzun sürer. Ve bazen hâlâ neye ihtiyacınızın olduğunu bilemezsiniz. Driver Easy hepsini değiştiriyor. Bilgisayarınızı tarar, eksik veya eski olan sürücüleri söyler, sonra hepsini bir seferde günceller.

Yazı içeriğinde bulabileceğiniz bilgiler

Yorum yapın