10 Dolar Altı En Sevilen MacBook Uygulamaları Ve Özellikleri

10 Dolar Altı En Sevilen MacBook Uygulamaları Ve Özellikleri

Akıllı telefonları kadar teknoloji ürünlerinde ortaya koyduğu yeni serilerle de beğeni toplayan Apple’ın şüphesiz en çok konuşulan ürünlerinden birisi bu sene şaşalı bir tanıtımla beraber ortaya çıkan yeni seri MacBook Pro bilgisayarları oldu. Belki çok fazla duymuş olabilirisiniz ama gerçekten de Touch Bar gibi dikkat çekici yenilikleri bulunan bilgisayarların bu kadar çok tutulması yeni seri bilgisayarlar için MacBook Uygulamaları konusunda da kullanıcıların çok daha meraklanmasına neden olmaya başladı.

2016 Yılı En İyi MacBook Uygulamaları

Özellikle yeni seri ile beraber merak edilmeye başlanan hem en ucuz hem de en iyi uygulamalar neler? MacBook Uygulamaları içerisinde kullanıcılar en çok hangilerini tercih etmiş bakalım?

Dropzone

Bu yıl MacBook Uygulamaları içerisinde en çok ilgi çekenlerinden biti olan uygulama aslında MacBook kullanımını kolaylaştırmakta. Dosya gönderimi konusunda yardımcı programlardan biri olan Dropzone doğrudan sürekle bırak şeklinde istediğiniz platform üzerinden dosya göndermenizi sağlamakta. Programın Fiyatı ise 2 dolar olarak belirlenmiş.

Polarr

Sadece MacBook Pro değil, Apple akıllı telefonlarında da kullanılan resim düzenleme uygulamalarından biri olan Polarr bu Apple’ın bilgisayarlarında en çok kullanılan ve sevilen programlardan biri oldu. Özellikle Instagram fotoğrafları gibi filtre kullanımı gerektiren fotoğraflarda çerçeve özellikleri, düzenleme özellikleri ve renk ayarları gibi ayarları ile öne çıkan program yine en çok indirilen uygulamalar arasında yer almakta. Her yönü ile fotoğrafları düzenlemenizi sağlayan uygulananın fiyatı ise 3 dolar olarak belirlenmiş.

Spotify

Özellikle yeni MacBook Pro 2016 serisi sahibi olan kullanıcıların en çok kullandığı müzik programlarından birisi Spotify olarak öne çıkmaya başladı. Bu durumun nedeni ise aslında uygulamanın Touch Bar desteğinin yayınlanması. Bu sayede yeni MacBook Pro üzerinde dokunmatik bar ile kullanılabilen Spotify’nin üyeliği ücretsiz olarak denenebildiği gibi 10 TL gibi bir ücretle beraber Pro versiyonunu da alabiliyorsunuz.

Yorum yapın