Yeni Takip Methodu Mini-Cihaz

Yeni Takip Methodu Mini-Cihaz
Hemen hepimiz, alışveriş merkezlerinin otoparklarına aracımızı park etmişizdir. Alışveriş sonrası otoparka dönüş yolunda başlar ”acaba nereye parketmiştim ?” sorusu. Çok iyi bir görsel hafızaya sahip olsanız dahi, onlarca hatta yüzlerce aracın arasında kendi arabınızı bulabilmeniz oldukça zor. Bu durumu kendimden ve ellerinde alışveriş poşetleri ile sitem ederken gezinen insanlardan biliyorum. Bu ve benzeri durumlarda veya aracımızın bıraktığımız yerde olmadığı hissine kapıldığımızda bir GPS alsam da arabamın nerede olduğunu rahatça bulsam demişizdir hepimiz. Ama bu işlem için kurulum aktivasyon ve aylık ücret çabucak vazgeçmemizi sağlıyor.

Ücret ödemek ve bu kadar teferruat yerine ” Nasıl olsa akıllı telefon kullanıyorum, arabamın nerede olduğunu da gösterse ne güzel olur.” diye düşünürüz. Artık bu düşünce hayal olmaktan çıkıyor !  Sunduğumuz bu teknoloji sayesinde, sadece arabamıza yerleştireceğimiz küçük bir cihaz ve akıllı  telefonumuz da ki uygulama ile aracımızın yerini anında buluyoruz.

 

TrackNeredeyse bir bozuk para ile aynı ebata sahip olan Mini-Cihaz. ile, artık arabam nerede sorusu tarih oluyor. Türkiye’de satışa sunulan Mini-Cihaz farklı renk seçenekleri ve şık tasarımı ile zamandan tasarruf etmek isteyenler için oldukça ideal.

 

 

Track2

 

Nasıl Çalışır?

Cihazı çalıştırmak ve telefonla uyumunu sağlamak ortalama 5 Dakika gibi bir zamanınızı alacak.
Cihazımızı aracımıza yerleştirip telefon ile eşleştirdikten sonra tamamen hazır olan cihaz büyük olmaması nedeniyle fazla dikkat çekmeyecektirde.
Track3Cihazı arabamıza yerleştirdikten sonra akıllı telefonunuzda ki uygulamadan cihazı bula dokunduğunuzda cihazın konumunu size koordinatları ile beraber sunacaktır.

 

Track4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu cihazı sadece araba için değil evcil hayvanınız , bavulunuz , anahtarlarınız , cüzdanınız içinde kullanabilirsiniz. Boyut olarak küçük olduğu için fazla dikkat çekmeyecek ürün hırsızlık durumlarında veya kayıp eşyalar konusunda da yardımınıza yetişecektir.

Cihaz ve kurulum ücreti : 200 TL

teknoltan telefon

 

 

 

Yorum yapın