Windows için En İyi “6” Ücretsiz Keylogger

Bir keylogger, yüklü olduğu sistem üzerinde yapılan her tuş kombinasyonlarını kaydeden bir gizli çalışan yazılımdır. Keylogging, bir bilgisayarı izlemek takip etmek ve tüm logları gizlice elde etmek için kullanılan bir araçtır.

 

 

Bir keylogger’ın çokca özellikleri var. Burada birkaç önemli özelliğinden bahsedelim.

Tüm uygulamalara girilen kullanıcı, şifre veya yazışmaları kayıt eder.
weblogging / webde yapılan tüm işlemleri kayıt eder.
Sohbet günlüğünü kayıt eder.
Ekran görüntüsü alıp kayıt eder.
Mikrofonu dinlemenize olanak sağlar.
Web kamerasını izlemenize ve kayıt etmenize olanak sağlar.
Yazıcıya gönderilen yazıları kayıt edebilir.
Dosyalara ve Dizinlere ulaşmanızı sağlar.
Uzaktan erişim sağlar.
Anti-keylogger yazılımını devre dışı bırakır.

Sisteminiz için hemen hemen her uygulama için bu kodu veya donanımı kullanabilirsiniz. Bu yazılımı kullanarak tatilinizdeyken bile işinizi izleyebilirsiniz. Mükemmel esneklik ve rahatlık sunar.

 

Keylogger’in genel kullanma mantığı ; indirdiğiniz keylogger’a gerekli tüm ayarları girersiniz örneğin ; hangi kayıtları istediğinizi vs gibi, sonrasında hangi mail adresine gelmesini belirtirsiniz (raporlar o mail adresine gelir). rapor almanın çokca alternatifi vardır karşı bilgisayarı canlı olarak izleyebilir, veya ftp ile web’e aktarabilir ve dahası gelişmiş keylogger ile sms ile bile rapor alabilirsiniz. ve gelişmiş bir keylogger antivirüslere yakalanmaz. indiğiniz keylogger ile ayarları ve gerekli bilgileri girdikten sonra bir .exe dosyası oluşturur bunu izlemek istediğiniz kişiye (kurban’a) gönderirsiniz ve siz o bilgisayarda açarsınız ve artık belirttiğiniz mail’e veya yere raporlar belirttiğiniz zaman aralıkları ile gelmeye başlar.

Şimdi ise sizlere ücretsiz bulabileceğiniz “Windows için en iyi 6 Keylogger’i” tanıtacağız.

1. Spyrix Free Keylogger (“link“)

Ücretsiz keylogger

Spyrix keylogger, sistemdeki günlükleri izlemek ve kaydetmek için çeşitli özellikler sunan ücretsiz bir yazılımdır. Kullanımı için optimize edilmiş geniş bir fırsat yelpazesine sahiptirler. Büyük ölçekli bir izleme veya kişisel bir keyloggera ihtiyacınız varsa, bu tüm keyloggers arasında en iyisidir.

Bu yazılım için bulabileceğiniz en iyi fırsatlar Spyrix tarafından sağlanmaktadır. Farklı kullanımlar için farklı ürünler var. Onlardan bazıları:

Spyrix Kişisel Monitör
Spyrix Keylogger ücretsiz
Spyrix Çalışan Monitörü
Uzak Cep Telefonu Monitörü
Mac sistemleri için spyrix monitör
Spyrix, yukarıda bahsedilen tüm özellikleri ve daha fazlasını sunar. Günlük hayatınızdaki esnekliği ve kullanışlılığını kontrol etmek için bu yazılımı daha da tartışalım.

Güvenli bir web hesabı üzerinden uzaktan izleme
Algılanmaz her nekadar
Gerçek zamanlı izleme seçeneği
Bir zaman kontrol sistemi ile gömülü
Ziyaret edilen web siteleri ile birlikte erişilen çağrı, SMS, GPS, fotoğraflar, videolar ve hatta uygulamaları izleyin
Uzaktan erişim ile anlık görüntü
Sadece metin değil, aynı zamanda ses gözetimi de
Erişim zorunluluğu olmayan web sitelerini ve anahtar kelimeleri engelle (Şirketlerde kullanılır)
Yazıcı denetimi
Arama motoru ve URL izleme
Işleri kolaylaştırmak için Analytics modülü
Önceden belirlenmiş aralıklarla ekran görüntüsünü kaydedin
Bu keylogger’ın eşsiz bir özelliği, gerçek zamanlı izleme. İhtiyacınız olan sistemlerin canlı bir monitörünü verecek olan ‘Canlı’ seçeneği var.

2. Actual Keylogger (“link“)

windows için ücretsiz keylogger

Bu yazılım, kullanılan programlar ve uygulamalar, erişilen web siteleri ve panoya kopyalanan içerikle ekran görüntüleri kaydetme gibi sisteminizdeki tüm etkinlikleri izler.

Yazılım özellikleri:

Kullanılan uygulamalar veya programlar
Tüm tuş vuruşlarına basıldı
Pano içeriği
Baskı etkinliği
Sabit disk değişiklikleri
Erişilen web siteleri
Çalıştırma ve kapatma işlemleri
Tüm etkinlik için şifrelenmiş günlük dosyaları
Hem metin hem de HTML formatında raporlar
Standart veya gizli seçenek kullanılabilir
Ekran görüntüsü için kullanıcı dostu arayüz
İdeal (SPYRIX İÇİN BU BÖLÜMÜN ÖZELLİĞİ):

Ebeveynler, çocuklarının çevrimiçi etkinliklerini izlemek ve çevrimiçi yırtıcılardan korumak için bunları kullanabilirler. Sosyal medyada paylaşılan bilgileri de kontrol edebilirler.
Sistem yöneticileri, sistemde olan her şeyi bilmek zorunda oldukları için kesinlikle buna ihtiyaç duyacaklardır.
Firma başkanları verimliliği ve etkinliği izlemek için bunu kullanabilirler.
Bilgisayarları öğreten öğretmenler, bir önlem olarak bu yazılıma ihtiyaç duyacaktır.
Kişisel sistem olduğu sürece herkes kullanabilir. Bu yazılım sistem üzerinde daha fazla kontrole sahiptir.
Bu yazılımın eşsiz bir özelliği veri kurtarma işlemidir. Kayıp metinleri, unutulmuş şifreleri kurtarabilir, eksik e-postaları izleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. E-posta, FTP veya hatta LAN aracılığıyla rapor göndermek için esnek seçenekler de mevcuttur. Bu yazılım, görünmez modda iken bile işlem listesinde dahi tamamen görünmezdir.

3. Kidlogger (“link“)

Çocuklarını elektronik olarak izlemek için özel bir ebeveyn kontrol yazılımı. Kidlogger çocukların çevrimiçi aktivite monitörlerine özgüdür. Uygulamayı, GPS yoluyla çocuğunuzun yerini kontrol etmek ve doğrulamak için Android veya iOS için telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bu acil durumlarda yararlı olacaktır ve hayatlarında neler olup bittiğini bilecektir. Sunulan bazı özellikler şunlardır:

Web Geçmişi İzleme
Zaman Takip
USB, CD / DVD kullanımı
Kayıt tuş vuruşlarını
Ekran görüntüleri
Kullanılan dosyalar ve klasörler
Mesajları ayrıntılı olarak izleyin
Gelen ve giden tüm mesajları ve e-postayı ayrıntılı olarak kaydeder
E-posta raporları
Bu keylogger’ın benzersiz bir özelliği ise zaman kayıtlarıdır, yazılım sistemde harcanan zaman miktarını gösterir. Şifrelenmiş kayıt, medya dosyalarını herhangi bir şekilde ve ayrıca sosyal medya etkinliği ile değiştirilmiş halde gösterir. Bu özellikler, çocuğun çevrimiçi kaynakları nasıl kullandığını bilmek için yeterli olmalıdır.

4. Revealer Keylogger (“link“)

Bir sistemde tuş vuruşlarını kaydetmek için basit ve etkili bir yazılım. Yazılımın hem ücretsiz hem de premium indirilmesini sağlıyorlar. Bazı ciddi izleme arıyorsanız, prim anlaşması için gidiş tavsiye ederim, başka yazılımın ücretsiz sürümü ile iyi yapabilirsiniz.

Sizin için Temel ve Tam (Ödenen) sürümleri olan iki fırsat sunuyorlar. Yazılımın tam sürümünü seçmek için ücretsiz sürümü deneyebilirsiniz.

Sunduklarını konuşalım. Bazı özellikler şunlardır:

Şifre Koruması
Tuş Kaydı
Ekran görüntüleri
Tam görünmez mod
Uzaktan gözlemleme
Yazılımı çevrimiçi olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Basit bir adım adım kurulum yeterli olacaktır. Uzaktan izleme yazılımı da kurabilirsiniz.

5. Refog Personal Monitor (“link“)

Bu yazılım, birkaç ek özellikli kidlogger’a benzer. Her türlü İşletim sistemiyle uyumlu olan Refog, yazılım için bir deneme süresi sunar ve daha sonra kullanmaya devam etmek için ödemeniz gerekir.

Bu ücretli servisi kullanmak isteyip istemediğinizi belirlemek için sundukları şeylerden bahsedelim.

Sunulan bazı özellikler şunlardır:

Uzaktan gözlemleme
Her şeyi kaydet
Aile dostu
Görünmez mod
Acil durumlarda gerçek zamanlı uyarılar
Ekran görüntüleri
Sohbetleri ve sosyal paylaşım oturumlarını kaydet
Bu yazılımda fark edeceğiniz benzersiz bir özellik, cümle listesi uyarısıdır. Engellenmiş bir web sitesi veya herhangi bir güvenli dosyalar ve klasörler veya uygulama erişmeye çalışılırsa hemen bilgilendirileceksiniz.

6. Ardamax Keylogger (“link“)

Spyrix’e benzer Ardamax, yazılımın ücretsiz sürümü ile birlikte birkaç paket fırsat sunuyor. Uzakta olduğunuzda sistem etkinliğini izlemek için kullanılabilen küçük ama etkili bir yazılımdır.

Kullanımınıza göre fırsatlar sunarlar ve varsayılan ayarlar her şeyi, hem metin hem de sesli mesajları otomatik olarak kaydedecek şekilde ayarlanmıştır.

Sundukları:

Ardamax Ücretsiz Keylogger
Kaset kumandanı
Fare tekerleği kontrolü
Mağazada sahip oldukları şey hakkında konuşalım. Dikkat çeken bazı özellikler şunlardır:

Tuş vuruşu günlüğü
Tarayıcı ekran görüntüsü
Web kamerası kaydı
Önceden ayarlanmış sürelerde e-posta günlük raporları
Mikrofon kaydı
Görsel gözetim
Sohbet izleme
Bu keylogger’da göreceğiniz benzersiz bir özellik, fare tekerleği ile farenin işlevselliğini arttıran fare tekerleği denetimidir. Fare tekerleğine, varsa yardımcı program sorunlarını destekleyen çeşitli tuş vuruşlarını atayabilirsiniz.

Şimdi, ücretsiz ve ayrıca premium olanlardan sağlanan en iyi yazılımlardan bazılarını tartıştık. Bununla birlikte, sizin için ne kadar etkili olabileceği hakkında düşünmemiz gerekmektedir ve ödediğiniz paraya gerçekten değerlidir.

Bir keylogger yüklemek neden önemlidir?

Keyloggers’ların tüm yasallık konularının yanı sıra, yararlanabildiğimiz birkaç yararlı özelliği var. Veri kurtarma önemli bir konudur. Üzerinde üzerinde çalışmakta olduğunuz birkaç kaydedilmemiş dosyanız varsa ve sistem çökerse, o oturumdaki kurtarma dosyanızın halen kullanımınıza devam etmiş olmanız gerekir. Bir diğer önemli kullanım gizlilik olacaktır. Çevrenizdeyken başkaları sisteminizi kullanıyorsa, günlük dosyanızı kontrol ederek şüphelerinizi doğrulayabilirsiniz.

Şimdi, çeşitli keylogger yazılımlarından bahsettik ve tüm özelliklerini ve kullanımlarını tartıştık. Şimdi, keylogger yazılımının en iyilerini derinlemesine incelemek üzere devam ettirelim, böylece onunla ilgili eksiksiz bir kılavuza sahip olabilirsiniz.

İnceleyeceğimiz keylogger Spyrix keylogger’tır. Şaşırtıcı özelliklere sahip olan ve en iyi güvenlik sağlayan tüm zamanların en iyi keyloggerlarından biridir.

Üzerine bir inceleme Spyrix Free Keylogger

‘Görünmez casus’ Spyrix Serbest Keylogger ismini vermek istiyoruz . Görünmez modu, herhangi bir anti-virüs veya görev yöneticisinin işlem listesinde bile algılanamaz.

Zihninizi uçuracak mükemmel özelliklere sahip çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Yalnızca bu yazılıma ayrılmış özellikler ve bu yazılımın en iyisini yapan şey hakkında konuşacağız.

Gizli Görünür Keylogger
Programı başlattıktan sonra, görünmez moda ayarlamanız gerekir. Bunu kullanmadığınız sırada sisteminize bakan bir casus bot yapabilirsiniz. Ayrıca herşeyden veya Görev Yöneticisi, Masaüstü, Başlat Menüsü, Program Dosyaları veya Tepsi Simgeleri gibi yalnızca belirli alanlardan gizlemek için bir seçeneğiniz vardır. Spyrix Keylogger da otomatik olarak Windows başlangıcında çalışır ve kullanıcılar tarafından farkedilemez.

Şifre korumalı
Şifreyi ayarlamak için keylogger’ı gösterebilir ve yalnızca gerektiğinde erişebilirsiniz. Parolayı ayarladıktan sonra, raporları görüntülemek ve gerekirse ayarları değiştirmek için görünmez modda bile uygulamaya erişmek için klavye tuşlarının birleşimini kullanabilirsiniz.

Ekran görüntüsü kalitesi
Ekran görüntüsü ayarını yaptıktan sonra, görüntü kalitesini düşükten yükseğe doğru seçmek için bir seçeneğiniz vardır. Ek bir özellik de panoya ait bir ekran görüntüsü alabilmenizdir.

arayüzey
Yazılımın arabirimi, kullanım kolaylığını belirler. Başlangıçta diğer tüm yazılımlar gibi, yazılımı çalıştırmanız veya yolunuzu bilmeniz biraz zor olabilir.

Bununla birlikte, uygulamayı başlattığınızda, düzenli olarak kullandığınız seçeneklerin çoğunun açıkça görülebileceğinden oldukça kolaylıkla alışacaksınız. Bu, yazılımın kullanıcı dostu olmasını sağlamak için yapılır.

Sonuçları Görüntüle
Tuşla ilgili ayrıntılı bir rapor, kaydedilen tarih ve saat, kullanılan uygulamalar, erişilen web sitesi ve kullanılan zaman damgası ve uygulamaların bir ekran görüntüsünü içerir.

Yani, bunlar Spyrix Free Keylogger’ın kullanıcılarına sunduğu mükemmel özelliklerden birkaçı. Bu yazılımı kullanmaya başladıktan sonra, sahip olduğunuz mükemmellik miktarını bileceksiniz.

Son olarak, en az değil, bu yazılımın artı ve eksilerine de kısa bir göz atalım.

Artıları:

Görünmez; mecazi olarak değil
Her şey ekran görüntüleri
Kaydedilen tuş vuruşları çoklu yöntemlerle birden fazla biçimde gönderilebilir
Yüklemek ve kaldırmak kolay
Kullanıcı dostu
Eksileri:

Sosyal medya ve haberci uygulamaları gibi izleme özelliğinin bazı yönleri yalnızca birinci sınıf paketlerde bulunur.
Sonuç

Mahremiyetin korkutucu bir görev haline gelmesiyle, kişisel kullanımınız için bu yazılımı yükleyerek bir nefes alışverişi bulabilirsiniz. Spyrix keylogger’ın yerli ve yabancı birçok tehdide karşı gelebileceğini garanti ederim. Sisteminiz saldırıya uğradı olsa bile, günlük dosyası hala yapılan değişiklikleri kaydeder, hatta gereksiz güçlüklerden kaçınmanıza yardımcı olacak dakikalar dahi.

Dolayısıyla, kişisel sisteminizi veya şirketiniz için bir sistem kümesini izlemek konusunda ciddiyseniz, kesinlikle tüm iş istasyonları için Spyrix keylogger yazılımı yüklenebilir. Değişiklikler çalışanın gözle görülemese de, kesinlikle her çalışanın üretkenliğini ve verimliliğini artırabileceksiniz. Bu, şirketinizin çıkarları doğrultusunda en iyi sonucu verir.

Dahası, çocuğunuzun etkinliğini izlemek ve çevrimiçi veya çevrimdışı yırtıcı ya da tehlike tehlikesinden korumak için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Öyleyse, devam edin ve bugün Spyrix Free Keylogger’ı deneyin!

“Windows için En İyi “6” Ücretsiz Keylogger” üzerine 2 yorum

    • merhaba kardeşim bana ücretsiz ve düzgün bir keylogger lazım bir bilgisayara kurup orada girilen mailin şifresini almam gerekli yaerdımcı olur musun

      Yanıtla

Yorum yapın