Whatsapp Plus Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Whatsapp uygulamasında ek özellik isteyen kişiler için oluşturulan whatsapp plus programını telefonlarınıza indirebilirsiniz. Whatsapp plus programını sadece android telefonlarınıza kurabiliyorsunuz. Sitemiz aracılığı ile WhatsApp Plus programını indirebilir ve programın getirdiği yeniliklerden, ek özelliklerden faydalanabilirsiniz. Whatsapp uygulamasını bu apk programı ile birlikte daha fazla özelliği ile birlikte kullanabilirsiniz. Farklı detaylara program üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Sitemiz Aracılığı İle İndirin

Whatsapp apk programını sitemiz aracılığı ile indirdikten sonra öncelikle eski kurulu olan whatsapp programını silmeniz gerekmektedir. Uygulama apk dosyası ile birlikte geldiği için diğer whatsapp uygulaması kurulu olduğu durumlarda apk kurulamayacaktır. Sitemiz üzerinden apk dosyasını indirdikten sonra ne tür aşamalardan geçerek kurulum yapacağınız anlatılmaktadır. Whatsapp programını silmeden önce dilerseniz google drive uygulamasına eski dosyalarınızı ve resimlerinizi atabilirsiniz.

Whatsapp Plus Kurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Android telefonlarınız da bazen apk dosyalarını engelleyici ayarlar bulunmaktadır. Apk dosyamızı indirmeden önce bu ayarların kapalı olduğundan emin olun. Eğer apk dosyası yükleyici engelleme ayarları aktifse whatsapp plus programı kurulmayacaktır. Bunun için öncelikle bu ayarların kapalı olduğundan emin olun. Apk dosyamızı indirdikten sonra whatsapp plus artık telefonunuza kurulacaktır. Bu programın getirdiği bazı yenilikler de bulunmaktadır. İlk olarak çevrim dışı olsanız dahi whatsapp plus ile çevrim içi gözükebilmek yine mümkün

Whatsapp Plus Getirdiği Özellikler Nelerdir?

Whatsapp plus programı ile gizlilik konusunda pek çok bilgi edinebiliyorsunuz. Önceki whatsapp uygulamasın olduğundan farklı olarak kaydediyor, yazıyor, 2. tik gibi detayları bu programla görebilirsiniz. Ayrıca whatsapp plus apk dosyamız ile birlikte profilinize kimlerin baktığını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Böylelikle profilinizin görüntülenme sayısını da görebilirsiniz. Whatsapp plus ile sınırsız bir şekilde dosya gönderip alabilirsiniz. Ayrıca bu programda pek çok dil seçeneği de bulunduğundan uygulamayı istediğiniz dilde kullanabilmek mümkün.
Kaynak: bordoklavyeli.net

Yorum yapın