Samsung Galaxy A7 2017 Tüm Özellikleri

Samsung’un uzunca bir süredir beklenen orta segment için amiral gemisi akıllı telefonları nihayet ortaya çıktı. Aslında CES fuarında tanıtılması beklenen Samsung’un yeni gözde üçlüsü Galaxy A serisi akıllı telefonlar fuarın hemen öncesinde Galaxy A 2017 serileri olarak tüm özellikleri ile ortaya çıktı.  Aslında orta segment üyesi olacaklarının açıklanmasıyla beraber ve geçmiş serilere bakacak olursak Galaxy A 2017 akıllı telefonlarında da çok yüksek teknolojiler beklenmiyordu.

Fakat özellikle serinin en yüksek özelliklere sahip olan Galaxy A7 2017 modeliyle beraber aslında Samsung’un çok daha başarılı bir seri ortaya koyduğu da kesinleşmiş oldu. Zira bu sene orta segment olarak gösterilen Galaxy A7 2017 telefonunda yer alan birçok özellik aslında başka markaların amiral gemisi serilerinde yer almayan özelliklere sahip. Bu yönü ile sadece bir fiyat performans ürünü olmayan bunun dışında tercih edilebilecek yüksek donanımlı bir akıllı telefon olarak da dikkat çeken yeni modelin ne kadar başarı elde edeceği ise merak konusu oldu.

Samsung Galaxy A7 2017 İçin Açıklanan Yeni Özellikler Ve Serinin Farkları

Dediğimiz gibi Galaxy A 2017 serisinin en başarılı telefonu kesinlikle Samsung Galaxy A7 2017 serisi. İçerisinde bulundurduğu özelliklerle zaten bir adım öne çıkan serinin öncelikle ne gibi ekstra özelliklere sahip olduğunu ve var olan özelliklerinin neler olduğuna daha detaylı olarak bakalım.

Samsung Galaxy A7 2017 Yenilikleri

Yeni seride ilk dikkat çeken parmak izi okuyucu ve suya ve toza karşı koruma sağlayan IP68 sertifikası. Bunun dışında hızlı şarj desteği, yeni USB Type- C girişleri, 2,5 D ekran ve Always On Display teknolojisi yer alıyor. Sadece bu özellikleri bile beğeni toplayan serinin teknik detayları ise şöyle;

İşlemci: 1,9 GHz 8 çekirdek

Ekran: 5.7 inç Full HD çözünürlük, Super AMOLED

Ram: 3 GB

Dahili Hafıza: 32 GB ama arttırılabilir

Pil: 3600 mAh

Kamera: hem arka hem de ön kamerada çok daha yüksek bir teknoloji sunan Samsung, her iki kamera içinde 16 megapiksel değeri sunmakta.

Yazı içeriğinde bulabileceğiniz bilgiler

Yorum yapın