Lenco TT-33 Pikap

Modern dünya ki klasik esintilerden biri olan pikaplar artık tasarımları ile de öne çıkmaya başlıyor. Özellikle hem dinledikleri müzikle, hem tarzları ile hem de müzik dinlerken kullandıkları aletler ile kendilerine belli bir tarz yaratmak isteyenler, artık farklı ekipmanlar kullanıyor. Her ne kadar günümüzde farklı ve ileri teknolojiye sahip müzik ekipmanları olsa da 1800’lerin başlarında icat edilen ve günümüz teknolojisine göre modernize edilen pikaplar artık klasik ve göz dolduran tarzları ile öne çıkıyor. Teknolojik olarak özellikle çabuk yıpranan çelik iğneler yerine elmas uçlu iğneler kullanılması, ve plaktan devir aktarımı sırasında oluşan titreşimi azaltmak için aktarım oranı olarak kayış kullanılması pikaplardan elde edilen müzik kalitesini maksimize etmekte.

Lenco TT-33 Pikap ile zarif ve klasik çizgilerde müzik keyfi

Lenco TT-33 pikap gerek taşıma çantasının şıklığı ile gerekse sunmuş olduğu müzik kalitesi ile tüm bu kaliteyi arayanlar için mükemmel bir ürün. Kullanılan malzeme kalitesi, Retro hatlara sahip taşıma çantası ve üstün müzik kalitesi ile Lenco TT-33 pikap bütün beklentilerinizi karşılayacaktır.

Lenco TT-33 Pikap Ürün Özellikleri

Devir Aralığı: 33/45/78 RPM

Özellikler: Belt-Drive (Kayışlı aktarım) Aktarma Sistemi, Retro deri kaplama çanta, Stereo Pre-Amplifier kendinden hoparlör, RCA çıkış, Subwoofer çıkış, Aux girişi

Ölçüler: 392 x 334 x 134 mm

Fiyatı: 723,92 TL

2 Yıl Disribütör Garantili, Ücretsiz Hızlı Kargo, Ana Bayii Güvencesi, %100 müşteri memnuniyeti

 

teknoltan telefon

 

 

 

 

Yorum yapın