Instagram Videolarına Kolayca Müzik Ekleme !

İnstagram’a yüklediğiniz herhangi bir videoda en sevdiğiniz parçaları eklemenize yardımcı olacak uygulamaları kullanarak Instagram Videolar’a Müzik Kolayca Ekleyebilirsiniz.

Instagram, milyonlarca kullanıcı tarafından her gün kullanılan en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Facebook geliştiricileri, videoları paylaşmanın yanı sıra bağlanan kişilere de görüntüleri çok daha kolay bir şekilde paylaşma özelliğinden dolayı popülerliğini kazanan en iyi uygulama. Videoların paylaşımı sosyal medyanın kullanıcılara sunması gereken en iyi seçeneklerden biridir. Kullanıcıların zaman çizelgelerinde paylaşmadan önce videoları ve resimleri düzenlemek için mevcut seçeneği vardır. Kullanıcıların çoğu, düzenlemeden önce medya dosyalarını düzenlemenin  yolunu bilmiyor. Bu sebeple, özellikle görüntü düzenleme amaçlarıyla kimsenin herhangi bir sorun çıkarmayacağı için videolardan bahsediyoruz. Artık kullanıcıların her zaman aramaları gereken en zorlu şeylerden biri, müziği Instagram videolarına ekleme olanağı. Aynı seçenekleri bulmak ve videoları orijinal durumundan mevcut olanlara dönüştürmek zordur. Kullanıcıya kolaylık sağlamak için, bu makaleyi tüm düzenleme metodunu ve dolayısıyla müziği Instagram videolarına nasıl ekleyeceğinizi yazdık.

# 1 iOS (iPhone) İçin İnstagram Videolarına Müzik Ekleme Uygulaması VidLab (“link“)

İNSTAGRAM videolarına müzik eklemek

Instagram videolarına Müzik eklemek isteyenler için Pro düzeyinde bir araç. Bu araç Instagram videolarına ek olarak depolama müzik dosyalarına erişebildiğinden, bu aracı kullanmadan önce müzik dosyasını indirmeniz gerekeceğidir. Bu araç yalnızca iOS’ta mevcuttur, bu yüzden Android kullanıcıları bunun avantajlarından yararlanamıyor.

İphone ios cizhazlarınızda instagram videolarına arka fonuna müzik ekleyebileceğiniz harika bir uygulamadır.

# 2 Videoshop (“link“) Android instagram kullanıcıları için video’nun arka fonuna müzik eklemek.

instagram videolarının arka fonuna müzik nasıl eklenir

İnstagram’da video’nun arka planına fon müzik nasıl eklenir ?

Kullanıcılar, yalnızca bu akıllı telefon cihazını kullanarak Instagram videolarına müzik eklemek için bu aracı kullanılabilir. Bu araç hem Android hem de iOS için kullanılabilir ve her iki cihaz kullanıcısının da Instagram videolarına eklenebilecek çok sayıda video filtresinin avantajlarından yararlanabileceğini belirtmek gerekir.

# 3 InstaVideo ; İnstagramda paylaşltığınız videoyunun arka fonuna müzik eklemek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

instagram arka fona müzik koymak

Muhteşem görünümlü arayüz ve doğrudan çıktıyı sağlayan daha az teknoloji ile savvy seçenekleri bu tür bir uygulama arayanlara çözüm olabilir. Artık müzik ekleme, gelişmiş seçeneklerden yoksun olduğu için bu video düzenleyicisinin seçeneklerinden biridir, temelde video editörü değildir. Kullanıcılar sadece deneyin ve Instagram videolarına müzik ekleme amacıyla en iyi uygulama olduğunu göreceksiniz!

 

 

 

 

#4 Background Music For Video (“link“)

iphone videonun arka planına müzik ekleme

Instagram Videolarına müzik eklemek için availing seçeneklerini kapmak için kullanılabilecek akıllı telefon kullanıcıları için bir başka iyi uygulama. Burada uygulamalarınız için pek çok seçenek var, ancak bu farklı uygulamayı kullanmaktan hoşlanacağınızı söylemeliyiz.

 

 

 

 

 

Bu yazının son bölümünde, tam makaleyi okuyan kullanıcılar, Instagram videolarına müzik eklemek için kolay yöntem hakkında bilgi sahibi olmuş olmalılar. Yazıyı her kullanıcı tarafından okunacak şekilde yazmaya çalıştık.

 

Yazı içeriğinde bulabileceğiniz bilgiler

Yorum yapın