Instagram Toplu istek (Takipçi) Onaylama Programı

Merhaba, değerli okurlarımız gün geçmiyor ki yepyeni projeler / Application’lar geliştirip , siz değerli TEKNOLTAN.COM takipçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Yaptığımız araştırmalar üzerine, Instagram’dan gelen takipçi isteklerini toplu şekilde onaylamak için geliştirilmiş bir uygulama / program olmadığını tespit ettik, Instagram’da sayfa veya hesap , takipçi kasan arkadaşların işlerini daha da kolaylaştırmak adına bir Engine geliştirdik.

Geliştirmiş olduğumuz Application tüm Windows alt yapısında çalışmaktadır.
Gönül rahatlığı ve güven içinde kullanabilirsiniz. / Konudaki uzman arkadaşlar Sniff ederek uygulamanın tamamen güvenli olduğunu / herhangi bir veri taşıma işlemi yapmadığını görebilir..
VTotal tarama sonucu için  Tıklayınız..

Direk olarak ; https://instagram.com   üzerinden işlem yapmanıza olanak sağmaktadır, araya herhangi bir 2. parti sunucu veri vb. şeyler girmemektedir.

Programın Kullanımı :

—- DOWNLOAD

Yukarıdaki linkten Programı indiriniz / kurulumu yapınız masaüstüne gelen programı açıktan sonra instagram.com üzerinden hesabınıza giriş yapın (sayfanın yüklenmesini bekleyin) ve ardından kaç kişi (takipçi) onaylamak istediğinizi kutucuğa yazın ve Accept Butonuna Tıklayın (işlem bitene kadar program sayfasında işlem yapmayınız) dilerseniz programı alta indirin ve yapmanız gereken işleriniz ile ilgilenin veya film izleyip, oyun oynayın…
Gerekli bütün işlemleri program gerçekleştirecektir.

İstekleri Otomatik Kabul etsin (programlama.)
Açık olan bilgisayarınızda gün içinde gelen istekleri otomatik olarak kabul etmesini istiyorsanız Dakika yazan bölüme kaç dakikada bir otomatik olarak istekleri kabul etmesini istiyorsanız dakika cinsinden yazın. ve Programla butonuna tıklayın (Tabi 60 dakikada bir kaç istek onaylanacağınıda bir önceki kutucuğa yazın.)

Program hakkında Görüş / Öneri / İsteklerinizi bizlere yorum kısmından ulaştırabilir.
Güzel bir Teşekkür yorumu yazabilirsiniz.

İlgili Taglar : 

1 – Instagram toplu onaylama

2 – Instagram toplu takipçi onaylama.

3 – Instagram all followers accept

4 – Instagram all followers approve

5 – Instagram all followers request approve

6 – Instagram all followers request accept

7 – Instagram toplu takipçi isteği onaylama

“Instagram Toplu istek (Takipçi) Onaylama Programı” üzerine bir yorum

  1. Merhaba bir videoda rasgeldim programınıza o kadar ünlü sitelerde böyle bi özellik yokken böyle bişe yapmanız büyük bi incelik olmuş teşekkürler emeğinizi yorumla ödeyemem ama bu şekilde saygılarımı sunarım diye düşündüğüm için sitenizi arıyorum 5 dakikadır googlede çıkmadı muhtemelen daha yeni tekrardan teşekkürler @emreclone

    Yanıtla

Yorum yapın