En iyi Telefon Şarj Kablosu Hangisi ?

Merhaba değerli okurlarımız ;

Samsung, İphone ,Xiaomi ,HTC, LG, Sony Vb bir çok markanın orjinal şarj kabloları genellikle uzun bir süre kullanıcılara yeterli gelir ve çalışır. Ancak en büyük problemlerden biri bu şarj data kablolarının çok kısa sürede ya telefon giriş kısmı , yada usb kısmı veya kablo arızalanır. Piyasada bulunan alternatif Şarj / Data kabloları ise genellik çakma (Replika) markalar olup almaya değmeyecek kalitede olup çok kısa sürede arızalanmaktadır. Ayrıca bu çakma marka kabloların kalitesi çok düşük olup iletkenlik seviyesi berbattır.

Telefonunuzun 2 Ah (2000 mAH)  Bir şarj adaptörü olduğunu var sayarsak, bu replika (çakma) kablolar ile şarj süresi uzun olacaktır. Bunu en iyi telefonunuz şarjda iken AMPERA programı ile ölçebilirsiniz.. max görebileceğiniz değer 300,900 mAH olacaktır yani 1 Ah (amper) bile değil bu sebeple telefonunuz daha uzun sürede şarj olacaktır.

Hızlı şarj / Kaliteli Kablo / Kaliteli Adaptör !

Telefonunuzu hızlı şarj etmek istiyorsanız, ve aldığınız kabloların kısa sürede bozulmasını istemiyorsanız sizler için araştırdığımız kablo  ve şarj aleti önerileri olacaktır.

İlk olarak öneri listemizin başında Ugreen markası gelmektedir.
Ugreen marka kablo ve şarj aletleri hem iletkenlik  hemde kalite bakımından oldukça iyidir. 2 aH (Amper) şarj adaptörünüz ile telefonunuzu şarj ettiğinizde tüm akımı eksiksiz  olarak taşır herhangi bir kayıba uğratmaz ve kısa sürede telefonunuzun hızlı şarj olmasını sağlar.

İkici sırada : Blitzwolf  markası gelmektedir.
Blitzwolf marka kablo ve adaptöler’de oldukça kalitelidir hızlı şarj konusunda sizlere çözüm olacaktır. yanı sıra kablo kalitesi de oldukça yüksektir.

Yukarıda bahsettiğimiz marka ve modeller TÜRKİYE ‘de bulunmamaktadır. bunları aliexpress den sipariş edebilirsiniz 1 hafta içerisinde elinize ulaşmaktadır.
Fiyatları’da TÜRKİYE’de bulunan replika çakma olan kablo fiyatlarından daha uygundur.
Burdan Ugreen marka ürünlerini inceleyebilirsiniz :
https://ugreen.tr.aliexpress.com/store/301635?spm=a2g10.search0104.0.0.77d6283a3ETS4R

TÜRKİYE’de satın alabileceğiniz şarj kablosu konusunda en iyisi SONY ‘dir Ancak orjinal SONY olmalıdır.  Ancak piyasada çok çakması bulunmaktadır. Ancak KVK veya Teleservice ‘e gidip  satın alabilirsiniz..

Bu konumuzda ;
Kaliteli Şarj Kablosu
Telefonu Hızlı Şarj etme
Konularına değindik, yorum öneri ver görüşlerinizi aşağıdaki kısımdan gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın