Galaxy Note 7’nin Yerine Geçecek 7 Alternatif Akıllı Telefon

Galaxy Note 7’nin Yerine Geçecek 7 Alternatif Akıllı Telefon

1.Pixel XL

Eğer şu anda elinizde olan telefonun markası Galaxy Note 7’niz varsa aldığınız zaman en iyi Android telefona sahiptiniz. İlk zamanlar için bu doğru olsa da Google’ın yeni telefonlarıyla bu algı Pixel cihazlara yüklenmiş durumdadır. Birbirinden üstün özelliklere sahip olan telefonlar piyasaya sürülmüş durumda. Pixel ailesine has üstün özelliklerle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir telefondur.

2.iPhone 7 Plus

Apple’ın en yeni telefonu tabiî ki bu listede yer almaktadır. Fiyat olarak biraz pahalı olmasına rağmen size ömür boyu eşlik edebilecek bir telefondur. Profesyonel fotoğraf makinelerine taş çıkartan kamera kalitesi, büyük ve şık tasarımı, yüksek özellikleri ile göz dolduran bir telefondur. Pixel XL ile yarışan telefon iPhone 7 Plus’ı seçmek için İOS fanı olmanız bile geçerli bir sebep.

3.Galaxy S7 Edge

Samsung’un üretim hatası olan bir telefonunun yerine yine Samsung telefon almak ne kadar doğru tartışılır fakat Galaxy S7 Edge’nin sahip olduğu özellikler ile göz doldurduğu söylenebilir. Kavis şeklinde ekranı ve ödüllü tasarımı ile S7 Edge sizi yolda bırakmayacak bir telefondur. 5.5 inçlik ekranıyla bütün işlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

4.LG V20

5.7 inç olan ekranı ve güçlü yapısı ile Android keyfini rahatça yaşayabileceğiniz bir telefon. Üstün kamera kalitesi ve ergonomik tasarımı ile tercih edilebilecek bir telefon.

5.Galaxy Note 5

Galaxy Note 7’den bir önceki model olan Note 5 geçen yıl piyasaya çıkmıştı fakat hala günümüzdeki telefonlara kafa tutan özelliklere sahip. Tekrardan bir note serisi tercih etmek isteyenler için Note 5 sizi rahata kavuşturabilir.

6.Google Nexus 6P

Bu cihaz piyasaya çıkalı 1 yılı geçti fakat telefonun avantajları açısından Note 7’lerin yerine alternatif olabilecek bir telefon. Mükemmel kamerası, uygun fiyatı ve büyük ekranıyla sizi yarı yolda bırakmayacak bir telefon. Türkiye’de bulmanız pek mümkün değil henüz ülkemizde satılmamaktadır.

7.Moto Z Force Droid Edition

Motorola’nın son çıkan telefonu listemizde yerini almaktadır. 4 GB Ram, 21MP 4K kamera ve 4 Çekirdekli işlemcisi ile üstün özelliklere sahip olan telefon kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Henüz Türkiye’de piyasaya sürülmemiştir.

Yorum yapın